Miały być negocjacje ze wszystkimi mediami, a na razie doszło do spotkania wybranych redaktorów naczelnych i prezesa Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich Krzysztofa Skowrońskiego z marszałkiem Sejmu Markiem Kuchcińskim. W rozmowach uczestniczyli między innymi Tomasz Terlikowski - szef Telewizji Republika, Paweł Lisicki - redaktor naczelny tygodnika 'Do Rzeczy'. Czego dotyczyło spotkanie? Szczegóły w materiale.

Nowe propozycje dotyczące pracy mediów w parlamencie mają być przedstawione dopiero w przyszłym tygodniu. Choć marszałek Senatu obiecywał, że będą zaprezentowane do 6 stycznia.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Pewno ustalają wspólną linię. "Niepokorni" czyli posłuszni PiS mają rozbić środowisko. To już było w czasie instalacji władzy komunistycznej w Polsce.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Co za kretyństo? Sami Swoi? DRAŃSTWO!
  @caro Miało być: kretyństwo.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Prywatne spotkania to są nie z marszałkiem Sejmu, ale z Markiem Kuchcińskim. I nie w Sejmie, tylko w McDonaldzie. Więc niech nie pie... jak potłuczeni, tylko raportują suwerenowi o czym była mowa.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  SABAT SZUBRAWCÓW !!!!!!!!!!!!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Zjazd lektorów KC PiS? A pirwszy sykrytorz Biura Politycznygo bydzie tam?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  I jak rozumiem, kanapeczki żarli za prywatne, a nie sejmową kasę!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Kolesie kolesiom o kolesiach. Usprawniają współpracę.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Spotkania dziennikarzy, a zwłaszcza redaktorów naczelnych, z politykami, a zwłaszcza tymi, którzy piastują funkcje, jest pogwałceniem kodeksu dziennikarskiego. Zblatowani dziennikarze przestają pełnić funkcje przypisane temu zawodowi, a stają się płatnymi tubami propagandowymi reżimów, którym służą. Bo takie układy są typowe dla rządów autorytarnych. Żal mi tych ludzi, bo niszczą swoją godność i dumę zawodową.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `