Przeciąganie kryzysu w Sejmie szkodzi reputacji parlamentu - mówi w 3x3 Adam Jarubas, wiceprezes PSL, marszałek województwa świętokrzyskiego. Jego zdaniem, konieczne jest spotkanie liderów partyjnych u marszałka Sejmu. Rozmówca Romana Imielskiego ma nadzieję, że odpowiedzialność za stanowienie prawa weźmie górę i uda się wypracować warunki do przyjęcia dla obu stron konfliktu. I dodaje: Jarosław Kaczyński musi mieć świadomość, że tworzenie prawa bez udziału opozycji jest złamaniem demokratycznych reguł.
Więcej
  Komentarze
  Petru właśnie się cofnął i wyjechał na wakacje do Portugalii. Ludzie, kogo wy popieracie. Cwaniaków którzy mają gęby pełne frazesów o obronie demokracji.
  @A. P. a co ma piernik do wiatraka?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Narodzie obudź się Prezes się nie cofa tylko robi co chce.Pierwsze aresztowania to kwestia czasu daje wam 6 miesięcy . A potem módlcie się o zdrowie bo o rozum zapóźno.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Opozycja także musi usztywnić swoje stanowisko. Nie ma miejsca na ustępstwa skoro Kaczyński nie ustępuje i zrobi co zechce. To jest już otwarta wojna, nie ma co się patyczkować.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  tu nie chodzi o opozycje i kto wygra , tu chodzi o stanowienie prawa.Zacznijcie mowic o skutkach a nie mielenie bez sensu. jesli budzet jest nielegalny to wszystkie pieniadze jakie dostana ludzie w tym roku beda musieli oddac, a moze nawet UE nie da nam kasy
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Opozycja musi się policzyć, co oznacza także porozumienie z oszołomami od Kukiza, którzy nie mają żadnego stanowiska w żadnej sprawie. Trzeba wiedzieć na ilu łamistrajków może Kaczor liczyć. Trzeba ustalić 3 - 4 kwestie, w których opozycja nie ustąpi, jak np.: wolność mediów, w tym w sejmie, wolność zgromadzeń itd., i wtedy walczyć do bólu, zawsze i bez ustępstw.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Skomlenie opozycji by PiS pozwolił im wyjść z twarzą z tej żenady
  @magadi magadi, ty kundlu, czy potrafisz coś innego niż skomleć?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0