- W stanie wojennym miałem zaszczyt być poszukiwany od pierwszej nocy. Brałem udział w bardzo wielu organizacjach - mówi Paweł Kasprzak, jeden z założycieli Stowarzyszenia Obywatele RP - Przyszedł rząd Szydło, a Duda ułaskawił Kamińskiego. To było jak policzek w pysk - dodaje. Kasprzak w materiale filmowym opowiada o powodach powstania Stowarzyszenia Obywatele RP i jego działaniach. Zobaczcie materiał.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Podoba mi się działalność Obywateli RP. Obnażają zakłamanie i patologię tzw."obrońców krzyża" i towarzystwa maszerującego z Kaczyńskim w marszach comięsięcznych niby czczących śmierć zmarłych w katastrofie.To niestety fanatyczna grupa,która niszczy pamięć ludzi ,którzy zginęli w straszliwym wypadku a Kaczyński cynicznie wykorzystuje zaczadzonych zwolenników do swojej cynicznej gry o władzę i panowanie nad nimi.Obywatele RP ukazują obłęd tej grupy ludzi i demaskują oszukańcze działania lidera pisu i jego przybocznych. Wielki szacunek dla tak odważnego Człowieka czyli p.Pawła Kasprzaka! Naraża się na obelgi i groźby i pomimo tego chce nadal wykonywać tę uświadamiającą działalność. BRAWO!!!
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  Obywatele RP jako jedyni widzą potrzebę potrzebę odbudowy wspólnoty na etosie. Dziękuję Wam.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  Dziekuje Panie Pawle
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  Kasprzak już w roku 88 próbował blokować prelekcję działacza antykomunistycznego zob. serwis21.blogspot.com/2016/12/pawe-kasprzak-probowa-zakocic-prelekcje.html
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  `