Mimo deklaracji prezydenta i polityków PiS, Sejm nie jest otwarty dla wszystkich dziennikarzy. Wchodzą jedynie ci ze stałymi przepustkami. Operatorzy działu video Gazety Wyborczej nie mogą dostać się do środka. Posłowie nie mogą wprowadzać gości do klubów, ani do domu poselskiego. Co przetestowaliśmy. Zobacz materiał.
Więcej
  Komentarze
  mni eto nie dziwi, to normalne, ze tzw. pis+ziobro+gowin manipuluja+oszukuja+klamia+intyrguja!! tzw. pis+ziobro+gowin to ochlokraci, dla ktorych byc porzadnym+uczciwym+praworzadnym itp to zupelnie obce postawy!! tzw. pis+ziobro+gowin to hanba i wstyd dla Polski i kaczy... postawil juz sobie pomnik "plot hanby""" przed sejmem!!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Był masowy protest, były ustępstwa. Nie ma protestu, jest cofnięcie. Jedyny język, który rozumie dyktatura to język siły.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  PiS to kłamliwe szumowiny, podłe miernoty, muszą się uciekać do czegoś takiego bo wiedzą podskórnie że to co robią to wał za wałem i próbują to ukryć. Mentalność przestępców po prostu. Poniekąd już nimi są.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Kogoś to dziwi? PiSowiec dotrzymał kiedyś słowa? Ja myślę, że niedotrzymywanie jest tak wtopione w ich mentalność, że gdyby któryś kiedyś przypadkiem dotrzymał, to by miał dysonans wewnętrzny. Zacząłby się zastanawiać "Czy ja na pewno jestem z PiSu? Przecież dotrzymałem słowa...".
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Bogu dzięki. Nareszcie jest tak, jak być powinno. Parlament jest dla parlamentarzystów. Dziennikarze są tak samo potrzebni posłom w sejmie, jak kelnerzy gościom w restauracji. Ale restauracja na pewno jest dla gości, nie dla kelnerów :-) Stanisław Remuszko remuszko@gmail.com, 504-830-131
  @wyatearp Parlament nie jest restuaracją dla kolesi, którzy umówli się na wódkę a dziennikarze to nie kelnerzy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @wyatearp Dziennikarze w sejmie są potrzebni, żebyśmy wiedzieli, co się tam dzieje. I mamy do tego prawo, bo to jest nasz sejm, a nie prywatny Jarosława Kaczyńskiego.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @wyatearp Do transmisji z sejmu wystarczą trzy kamery na galerii: TVP, Polsat i TVN. Niech filmują co chcą :-)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `