Grzegorz Schetyna nazywa głosowanie w Sali Kolumnowej 'hucpą' i zamierza udowodnić, że było ono kłamstwem. Z drugiej strony, marszałek Senatu Stanisław Karczewski zapewnia, że głosowanie odbyło się zgodnie z regulaminem Sejmu i każdy z posłów mógł wziąć w nim udział. Zobacz cały materiał Justyny Dobrosz-Oracz.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Polacy pamiętajcie dzisiejsze stwierdenie PIS "sędzia JULIA PRZYŁĘBSKA dziś 20.12.2016 doszła do zdrowia" Rywin za to siedział dodatkowo pół roku,a generała KISZCZAKA karetką na noszach zawieziono na przesłuchanie do Prokuratury w GDAŃSKU.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Trzymam kciuki,i myślę,że jednak trzzeba manifestować i nie dać dyktatorowi spokojnych świąt!!Kukiz to zero,a jego koledzy juz stoją w progu PIS-u,więc nie liczmy na tych koniunkturalistów!!I zobaczycie ,że ich SŁYNNa "partiokracja" juz im nie będzie przeszkadzać gdy będą w pisie!!KOD,PO,i NOwOCZESNA,to jedyna nadzieja dla rozsądnych ludzi,którzy chcą Polski nowoczesnej i w zjednoczonej Europie!!NIE DAJMY SIĘ!!
  @ba-9 Tak
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Kukiz jak zwykle obok tematu i trochę bełkotliwie. Swój chłop poprostu. Przyzwyczajmy się, bo ten Edek jeszcze zrobi ludziom wodę z mózgów.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `