Nowe prawo o zgromadzeniach to pomysły rodem z Wojciecha Jaruzelskiego, a nie demokratycznego państwa - mówi w '3x3' Henryk Wujec, działacz opozycji demokratycznej z czasów PRL. To próba zawładnięcia opiniami ludzi. W stanie wojennym też nie wolno było demonstrować, ZOMO przypominało o tym ludziom - dodaje Henryk Wujec.
Więcej
  Komentarze
  ale beda bic "patrioci" blogoslawieni przez biskupow z kk!! to jest inny , bo "katolicko-patriotyczny" akt milosci!!! no ale ten mierny krasnal ma rodzinne ubeckie tradycje i podobnych wyszukal do wspolpracy np. piotrowski!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  W totalitarnym państwie władza zagarnia coraz więcej przestrzeni kosztem obywateli. w zamian łaskawie daje chleb i igrzyska. Z czasem staje się bardziej opresyjna. Zaczyna od łamania prawa, podporządkowuje sobie najważniejsze instytucje, sądownictwo, media,rozbudowuje organy kontroli, wojsko, policję . Tworzy ogłupiającą ideologię , nieposłusznych zastrasza , zniesławia nęka, z czasem eliminuje.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Kto cieszył się, że kodziarze "przechytrzyli" Narodowców i 11 listopada br. na trasie Marszu Niepodległości zarejestrowali jakieś "punkty manifestacji" - odpowiadam: Gazeta Wyborcza!!! Do sprawdzenia. Więc nie czas na krokodyle łzy! Pachnie fałszem (medialnym też)!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Z jednym Pan Wujec się myli. To nie będzie ZOMO. To będą neofaszystowskie bojówki szkolone i uzbrajane przez Macierewicza.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Heniu, akurat taki Jaruzelski bardzo by nam się teraz przydał, żeby zrobić zamach stanu, wziąć całe to szemrane towarzycho za mordę i powsadzać do więzień, a potem pokojowo i bezkrwawo oddać władzę. Niestety, już nie żyje...
  @arthur_dent A do czego? Dzisiejsza władza z równym zapałem rozkłada Polskę dzieląc nas na swoich i gorszy sort,rozkładając gospodarkę/w rozkładzie jeszcze nie ma takich osiągnięć jak czerwony generał/ więc po co nam kolejny raz dyktator u władzy? Póki co jeszcze w Polsce nie ma ogólnokrajowego strajku ekonomicznego jak za Jaruzelskiego i mam nadzieję ,że do tego nie dojdzie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  No to fajnie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ulubiona poranna mruczanka do golenia Pana Piotrowicza? "Byłem w ZOMO, byłem w ORMO! Dziś rozprawię się z Platformą..."
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `