Ograniczenie prawa do demonstracji, ograniczenie dziennikarzom dostępu do polityków - to symbole powrotu do czasów PRL - komentuje Jarosław Kurski. I zwraca się do Jarosława Kaczyńskiego - zamiast dekomunizatora Polski stajesz się jej rekomunizatorem.
Więcej
  Komentarze
  Nic dodać nic ująć
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  szanowny panie redaktorze, w dyskusji z ta kacza miernota i nieudacznikiem nie ma sensu uzywac logicznych+racjonalnych+rozsadnych argumentow!!! obecnie w Polsce rzadza dojarze polskiego i europejskiego podatnika+psychopaci+socjopaci z tzw. pis+ziobro+gowin!! ta kacza miernota i nieudacznik co to chcialby byc lubiany+miec charyzme i 190 cm wzrostu +byc wyklszatlconymi oswieconym oraz kulturalnym czlowiekiem rozwala i rujnuje Polske tak jak to bylo w tym pis-programie "Polska w ruinie" w ramach tej dojnej dobrej zmainy tzw. pis napisane!!! teraz w ramach tej dojnej dobrej zmiany tzw. pis+ziobro+gowin wroci ca 1 milion Polakow z Wielkiej Brytanii do Polski, bo p. szydlowa nie osiagnela absolutnie NIC!!!! bedzie polski podatnik dla tych co legalnie pracowali placil zasilek dla bezrobotnych w takiej wysokosci jak w Wielkiej Brytani (przepisy Unii Europejskiej) a reszcie zasilki socjolane +500+!!! ta kacza miernota i nieudacznik juz sie bardzo cieszy, ze wroca do Polski przestepcy+zlodzieje+prostytutki (m/f) i inna holota!!! Polacy ktorzy pracuja +placa podatki+skladki emerytalne+mowia i pisza po angielsku+sa zintegrowani , ci Polacy zostana w WB i zloza wniosek o przyznanie im obywatelstwa WB!!!! natomiast do Polsi wroci tzw. pis-wyborca z WB tzn zlodzieje+bandyci+prostytutki (m/f) i inna pis-elyta!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Panie Jarosławie! Na co Pan liczy?! Na to że ten typ się przejmie, wzruszy, zawstydzi?! Musiałby najpierw sprawdzić co te słowa znaczą! Zresztą on właśnie marzy o byciu tyranem i satrapą, o zemście na każdym kto śmie nie klęczeć przed nim. Pan tylko upewnił go że zmierza w dobrym kierunku.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dołącz do dyskusji Szanowny Panie Redaktorze, błąd gramatyczny! Należało użyć czasu przeszłego: panie pośle, już dawno stałeś się... et cetera.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A czego spodziewaliście się po tym karłowatym łajdaku ??? Całe życie judził jednych przeciwko drugim. Nagłabał się ze swoją bandą uwłaszczając się na majątku Polaków (spółka "Srebrna") a teraz ... .... a teraz pasie swoją łajdacką naturę napawając się nieograniczoną władzą nad innymi :(((
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Mam nadzieję, że w końcu JK i PIS szlag trafi. Naprawdę tego już za wiele.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Spokojnie, panie Kurski. My nie znosimy swobodnego dostępu do demonstracji, my po prostu porządkujemy różne racje z tym związane, abyśmy sobie nie wchodzili w drogę. Co do natarczywości dziennikarzy w Sejmie, to wystarczy przyjrzeć się, co się dzieje na sejmowych korytarzach. Majestat Rzeczypospolitej domaga się stanowczo ukrócenia takich praktyk dziennikarskich względem ludzi wybranych przez naród. Kolejna sprawa: Józefowi Piniorowi zasług z przeszłości nikt nie zabierze, ale świętych krów u nas być nie może. Każdy prawu musi podlegać równo, bez względu na przeszłość czy teraźniejszość. A gdzie znajdują się pokłady PRL-u, to doskonale pan wie. Między innymi tam, gdzie np. nikną co niektóre posty. I na koniec: skąd takie słownictwo (,,kacyk zamordysta") w stosunku do kolegi, panie Kurski? Przejęte od sportowców czy od gimnazjalistów? Wnioskuję, że pewnie od tych drugich, bo oni też lubią wyzywać kolegów.
  @akst1 Jeśli wierzysz w to, co piszesz, to w tym momencie Twój prezydent powinien siedzieć w więzieniu.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @akst1 Na "was" czeka kryminał, prawackie ścierwa.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @akst1 Trzeba jedno przyznać: bardzo kulturalnie racjonalizujesz sk...syństwo obecnej władzy. Każde poparcie tej władzy, każde ciche przyzwolenie czyni Cię współtwórcą zamordystycznego reżymu. A jeśli uważasz, że Polska do 10.2015 nie była wolnym demokratycznym krajem, to mogę tylko polecić uregulowanie leków.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @akst1 "My nie znosimy swobodnego dostępu do demonstracji ..." A ponieważ nie znosicie swobodnego dostępu do demonstracji, robicie wszystko, żeby ograniczyć ten dostęp tak, aby tylko wybrańcy mieli prawo manifestowania tego, co o was sądzą. Wiadomo, że ci uprzywilejowani gotowi są poematy na waszą cześć składać, żeby przywilejów nie utracić. Pamiętajcie tylko, że nic tak nie mobilizuje Polaków, jak łapa władzy na ustach lub na gardle.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Polska stoi przed wielkim egzaminem. Dojrzelismy juz do stworzenia demokratycznego Panstwa Prawa czy jeszcze nie. Moze potrzebujemy jeszcze jakis szok, aby ostatecznie sie przekonac, iz Bog , Honor, Ojczyzna, Patriotyzm itd , nie zastapia Ci solidne swieckie Panstwo Demokratyczne, gdzie jego obywatele swiadomi sa swej wartosci , wzajemnie sie szanuja, nie potrzebuja do szczescia jakis tam " swiatlych" uczonych, czy Polytikow. Sa narody gdzie po tragicznych wydarzeniach takie demokratyczne struktury powstaja i rozkwitaja. Mysle, ze nasz obecny poziom intelektualny jest wystarczajacy , ze ten egzamin zdamy na 5. Jesli Japonia, czy chocby Niemcy ze swoja haniebna historia to dokonali, to mamy znacznie lepszy start. Wierze gleboko, ze Kaczynski strasznie sie przeliczyl. On to czuje i dlatego tak sie spieszy ze swoja"dobra zmiana" z ktorej obudzi sie jak po makabrycznym snie. Niech tak sie stanie. Amen. alny Polakow jest
  @misterspock Czego sobie i wszystkim uczciwym Polakom życzę. Uczciwym wyznawcom PIS-u też życzę, żeby opuściło ich to "zaćmienie".
  już oceniałe(a)ś
  0
  0