Po zmianie władzy, rekwizytor jednego z popularnych telewizyjnych seriali gwałtownie szukał krzyży, które trzeba było powiesić na planie - taką anegdotą dzieli się Katarzyna Herman w rozmowie z Agnieszką Kublik. W odcinku 'Kublikacji' dowiemy się, czy aktor w obecnych czasach musi być 'przezroczysty'.
Komentarze
tylko dlaczego ten tzw.pis+ziobro+gowin sa takimi lajdakami, czy to w imieniu polskiego kk! prymitywizm+oszustwo+manipulacja+klamstwo+lajdactwo to specjalnosci tzw. pis+ziobro+gowin i ich marionetek i wasali!! niektorzy z nich sa psychopatami ale wszyscy socjopatami!!!!
już oceniałe(a)ś
0
0
krzyże w serialach oczywiście, śluby, chrzciny - wartości hurtem nachalnym, lawina - to rzuca się w oczy :)
już oceniałe(a)ś
0
0
Na wschod od Odry konczy sie cywilizacja, konczy sie Europa. Dziki Wschod. Ciemno, zimno, psy dupami szczekaja ale "500.- dajo ! "
@john666xxx Ja bym powiedzial, ze ta granica cywilizacji znajduje sie na bylej granicy wewnatrzniemieckiej. Lud wschodnich landów (byle NRD) ma niestety mentalnosc ludów Europy wschodniej.
już oceniałe(a)ś
0
0
zakazana sztuka i artysci to oznaka panstwa restrykcyjnego i upolityczninia zycia spolecznego. Ciekawe kiedy pojawia sie pierwsi wiezniowie sumienia? Na barykady obywatele! Na barykady!
@t0021 Na litość! Przecież to nielegalne!
już oceniałe(a)ś
0
0
`