Jeszcze niedawno nikt nie traktował kandydatury Donalda Trumpa poważnie. Kim jest człowiek, który pokonał HIllary Clinton w wyborach prezydenckich USA?
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  On ma 8 dzieci. A np. Biedroń?
  @sjdhhjelkjjj A ty debilku ? Onanizujesz, onanizujesz i nic. Tylko coraz durniejszy sie robisz. Pewnie cie ksiadz dobrodziej "dotykal" jak byles ministrant stad masz kompleksy.
  już oceniałe(a)ś
  2
  6
  @sjdhhjelkjjj nie - trampek ma 5 z 3 kobietami - q-wa jak muzułmanin jakiś..
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  BEŁKOT.
  już oceniałe(a)ś
  6
  2
  no i tzw. pis-wyborcy w usa co to sprzataja brudy i wykonuja najgorsze prace uwierzyli trump ze tez zostana milionerami - ha ha ha!!! jedynie co bedota w usa osiagnie to likwidacja ubezpieczenia na leczenie, bo to ubezpieczenie to komunizm w czystej formie wg republikanow!!! i kazda pis-wyborczyni w usa wierzy ze jest tak piekna, ze wyladuje w lozku milionera - smiech na ludzi, a laduje wlozki jakiegos tam looser!! dobrze ze ten trump jest kontrolowany przez kongres+senat i lobby !!!! dla Polski trump jest napewno najgorsza opcja!!! ten pis-antek musi inwestowac jednak w kije basebolowe!!!
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Co za idiotka fe-ministka wymyśliła taki tytuł, Za mało jej rąk przy macicy?
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  Jedno pytanie do bolszewikow z pisu : Czy jak Putin, Stalin, Lenin czy inny Car sie cieszy, to dla Polski dobrze czy zle ? Dla was pis-bolszewikow dobrze, ale dla Polski ? Wy zza Buga, niekumaci, dlatego sobie daruje.
  już oceniałe(a)ś
  4
  7
  `