Rząd obiecuje 4 tys. złotych pomocy dla matki, która urodzi chore dziecko. Jeśli chcemy zapobiegać aborcjom skorzystajmy z przykładów z zachodu, gdzie jest np legalna aborcja na życzenie, tania i dostępna pigułka dzień po. W Niemczech i Francji aborcji jest mniej niż w Polsce, a u nas jest przecież nielegalna - komentuje Aleksandra Sobczak.
Więcej
  Komentarze
  Jakich, albo nawet których.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Pod rządami tej sklerykowaciałej partii Polska cofnęła się o parę wieków. To tak, jakby ktoś zakazał oświetlania domów żarówkami, a pozwalał na świeczki, łuczywa, ewentualnie lampy naftowe.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wyobraź sobie dziewczynkę 13.letnią, którą zgwałcił ojciec. W wyniku tego ona jest w ciąży. On, jako opiekun prawy dopilnuje, by się nie wydało. Ona rodzi i on dostaje 4 tysiące. I tak dalej. ......
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Polska wchodzi w X wiek . Uwaga - będą "rozpustne " spalać na stosach . Tą Polską rządzi Mieszko Kaczyński przy pomocy znachorów Duda i Szydłowa .
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  Ale w całym sporze wogóle nie chodzi o przerywanie ciąż. To jest zwykła "Zemsta Boga" w wykonaniu naszych fundamentalistów i większości polityków.
  już oceniałe(a)ś
  10
  11
  Przygłupy z Pisu i Episkopatu nie są w stanie pojąć, że jedynym sposobem na ograniczenie liczby aborcji jest oświata seksualna i dostępność środków antykoncepcyjnych. Wraz z wzrostem wszechobecności Kościoła rośnie podziemie aborcyjne.
  już oceniałe(a)ś
  3
  8
  Fundamentalizm niemiecki? Nikt nie słyszał... Za to fundamentalizm polski jest na topie!
  już oceniałe(a)ś
  4
  10
  Nie chodzi o żadne zapobieganie aborcji, nie chodzi o dzieci zdrowe czy chore, chodzi o kasę i tępy, wychowany na swoją modłę elektorat. Przykład, bardzo proszę. Zapraszam do domów opieki, domów dla małych i chorych dzieci. Kto nimi zawiaduje, za jaką kasę i w jaki sposób. Zapraszam do domów rodzin wielodzietnych ze zdrowymi albo chorymi. Dobre warunki i opieka to prawie niespotykane. Te dziadowskie 4 tysiaki to chyba na tydzień potrzeb.
  już oceniałe(a)ś
  4
  11
  `