Jaki jest całkowity koszt programu? - 'Istotnie duży'- odpowiedział nam wiceminister zdrowia. Równie 'precyzyjny' był szef Komitetu Stałego Rady Ministrów. Rzecznik rządu twierdzi, że będzie potrzeba na początek czterystu milionów złotych. Jeszcze żaden pakiet rozwiązań nie był przygotowywany w takim pośpiechu. Jest efektem awantury wokół całkowitego zakazu aborcji. W wymiarze politycznym próbą uspokojenia ultrakatolickich środowisk. Cztery tysiące tyle ma dostać matka za urodzenie chorego dziecka. Co jeszcze obiecuje rząd i skąd weźmie na to pieniądze?
Więcej
  Komentarze
  Oj Rysiu, Rysiu
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Boże, jaka ta Justyna jest brzydka!
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  Nie zabraknie kasy, bo to będzie od drugiego dziecka.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  rozgrabią kraj i odejdą na zawsze.Pozostanie po nich tylko ruina,i procesy sadowe!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  do ze swiata.....wiem ze posiadasz olsniewajaca urode i porazajace chamstwo...
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  Ludzie, proponuje szklankę zimnej wody i trochę empatii. Przecież nikt nie planuje chorego dziecka, a nie wszystkie wady, choroby da się wykryć. Mam nadzieję że w końcu jakiś rząd się zachowa po ludzku i wesprze tych którzy się borykają z niepełnosprawnością dziecka. Nawet jeśli to będzie obecny. Poza tym PiS musi odejść, im szybciej tym lepiej.
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  A co z kobieta , ktora urodzi martwe dziecko? Bzdura, czy poslowie nie wiedza ile miesiecznie kosztuje utrzymanie takiego chorego dziecka?
  @taldi56 Zawsze może się pomodlić.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  ".......Obrońcy życia krytykują rządowy projekt "Za życiem. "Dalej będzie można zabijać dzieci" .." Ciekawe co Kościół dał już, a co jeszcze obiecał temu stadu impotentów i samic po klimakterium za tak kretyńskie zachowania...? Dlaczego ślepi dyskutują o obrazach...? (kapłanom się nie dziwię, oni walczą o przetrwanie, bo widzą ile w miastach dużych młodych ludzi chodzi do kościoła, o "lekcjach religii" w liceum nie wspominając...)
  @inkwizytorstarszy Szydło ze względu na powiązania rodzinno- koscielne już do konca swoich dni będzie przed klerem stawała na baczność !
  już oceniałe(a)ś
  4
  5
  `