Program 500+, sześciolatki w przedszkolu, podniesienie minimalnej stawki godzinowej - te kampanijne zapowiedzi PiS-u udało się zrealizować. O czym po roku od zaprzysiężenia rządu Beaty Szydło PiS zapomniał. Przypominamy.
Więcej
  Komentarze
  Najgorszy rok w moim życiu. Postawił mnie w obliczu kłamstw, hipokryzji, głębokich podziałów, zasiewu nienawiści. Niezrównani w swojej nikczemności. Zresztą już obie kampanie - prezydencka i parlamentarna - wyraźnie wskazywały "kierunek działania" obecnego obozu rządzącego. Nie pozostawiały złudzeń co do ich "metod". Co do "osiągnięć", to osławione 500+ otrzymują często osoby zamożne, natomiast będące w utentycznej potrzebie osoby niepełnosprawne otrzymują "datek" w wys. 150 zł. A propos minimalnej stawki godzinowej, to nie podjęto prób likwidacji pracy na umowach śmieciowych, co grozi wielu osobom pozbawieniem środków do zycia w wieku starczym. Oddzielny niechlubny rozdział to "uratowanie" sześciolatków przed "udręką" nauki szkolnej. Ubożuchny bilans tej butnej ekipy.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Może lepiej nie oczekujmy realizacji obietnic wyborczych przez PIS. Zrealizowali 500+ i sześciolatki w przedszkolach i obie sprawy w dłuższej perspektywie odbiją się czkawką obywatelom tego kraju. Te biedne 6 lat, które w myśl założeń PIS głównie będą się uczyć historii ze szczególnym naciskiem na dorobek Kaczyńskich oraz będą się modlić za 20 lat będą musiały zdrowo harować by spłacić długi jakie ich "dobroczyńcy" zaciągną na 500+ oraz kilka innych łapówek. Ja spłacałem pożyczki Gierka oni będą spłacać "dobrą zmianę" PIS. Drodzy rodzice raczej pchacie te 6-latki do szkoły by miały szansę dłużej i efektywniej się uczyć bo będzie im potrzeba sporo wiedzy i wytrwałości.
  już oceniałe(a)ś
  5
  7
  OGLĄDANIE codziennie jak "posłuszne glizdy prezesa" "prezydent " i "premier" łamią prawo i konstytucję. Ministrowie ŁŻĄ bez przerwy i na każdy temat, skłócili nas ze wszystkimi na arenie międzynarodowej i przynoszą wstyd sobie i Polsce każdego dnia. PODŁA ZMIANA WKROCZYŁA DO NASZYCH SRACZY I tylko nadzieja w naszych wspaniałych PANIACH , że WYŚLEMY TĄ ZARAZĘ W PISdu !!!!!!!!!!!!!!!!
  już oceniałe(a)ś
  6
  9
  500+ miało być na każde dziecko, więc trudno to uważać za spełnioną obietnicę.
  już oceniałe(a)ś
  1
  7