Strajk kobiet 3 października. Dlaczego? Odpowiada Grażyna Wolszczak
Więcej
  Komentarze
  Szkoda, że taka głupia, jak ładna.
  @szechterprzepros Odzywka typowego rozjuszonego samca w sutannie.
  już oceniałe(a)ś
  4
  12
  @nestor odzywka typowego feministycznego paszteta bez szans na sukces kopulacyjny
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Tyle, że obowiązkiem Państwa NIE JEST zapewnienie dostępu do środków antykoncepcyjnych. Nie, nie i jeszcze raz nie. I prawdę powiedziawszy niezupełnie ogarniam o jakiej wolności mówi P. Grażyna.
  już oceniałe(a)ś
  4
  3
  w punkt! trzeba powtarzać to naokrągło - bycie zwolennikiem PRAWA do aborcji nie wyklucza bycia przeciwnikiem aborcji!
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  Tyle, że obowiązkiem Państwa NIE JEST zapewnienie dostępu do środków antykoncepcyjnych. Nie, nie i jeszcze raz nie.
  już oceniałe(a)ś
  5
  5
  Jeśli zygota lub zarodek to człowiek należy nadawać im w łonie już Pesel.
  już oceniałe(a)ś
  3
  4
  tzw.pis nie ma wogole szacunku do kobiet w Polsce, nie ma szacunku do ich potrzeb i ich dzieci! tzw. pis ma tylko negatywny obraz kobiety i jej wartosci etycznych! tzw. pis nie szanuje wartosci etycznych kobiet w Polsce!!
  już oceniałe(a)ś
  6
  7
  Pomysł do dupy. Co winny pracodawca , że wybraliśmy oszołomów? Jak chcecie ich dotknąć to wystarczy nie kupować przez 1 miesiąc : papierosów , alkoholu i benzyny ( np nie jeździć do Zakopca). To ich zaboli .
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  Kto to, to diabla, jest Grazyna Wolszczak, ze jej opinia na temat zycia lub smierci jeszcze nienarodzonych dzieci jest, wedlug redaktorow GW, az tak wazna ?...Ona jednak musi byc az taka KTOS, ze obaj towarzysze - Michnik i Kurski - cynicznie ignoruja obrzydliwa, nieludzka nature jej upiornych pogladow na zycie ludzkie !... Jej (pani Wolszczak) rozumienie koncepcji "wolnosci wyboru" jest tozsame z mysleniem SS-mana w Auschwitz, ktory decydowal o tym kto pojdzie do baraku, a kto "wezmie prysznic"...Ignorujac nauke i, od wiekow przyjete, normy etyczne, Gazeta Wyborcza staje po stronie prymitywnych, bezwzglednych i pozbawionych wszelkich ludzkich uczuc i skrupulow, agresywnych polskich feministek ( ang. "feminazis" !...). Ja rozumiem, ze towarzysz Adam ma niesnaski z towarzyszem Jaroslawem... Ale czy, dla rozwiazania sporu, naprawde trzeba poswiecac nienarodzone dzieci ???!...
  już oceniałe(a)ś
  0
  2