Wizyta Komisji Weneckiej w Warszawie i jutrzejsza debata w Parlamencie Europejskim to świadectwo tego, że sprawy w Polsce nie idą w dobrym kierunku - mówi Marcin Zaborowski, prezes Fundacji Schumana, b. szef PISM. Gość Romana Imielskiego w nowym programie '3x3' - trzy pytania w trzy minuty- przyznaje, że zamieszanie wokół Trybunału Konstytucyjnego wciąż niepokoi Europę.

Obejrzyj więcej materiałów wideo
Więcej
  Komentarze
  propagandy GW ciąg dalszy.....cha cha..........żenada
  @ryszard.borys70 Nie dyskutować z trollem.
  już oceniałe(a)ś
  10
  10
  @ryszard.borys70 Szczególnie druga część nicku jest szalenie propolska.
  już oceniałe(a)ś
  11
  11
  @ryszard.borys70 Pro forma tylko - to oczywiście troll, nie wisiałby tu na szczycie, gdyby nie ich skrypt do promowania tych bredni. ## #### ###### ######## Informacja dla czytelników Część opinii na szczycie listy komentarzy pod artykułami Wyborczej - w tym ta na którą odpowiadam - jest autorstwa prorządowych, prorosyjskich bądź nacjonalistycznych najemników, przy czym opinie te są wspierane przez automat do głosowania łapkami wykorzystywany przez te grupy trolli - dlatego ich wypowiedzi lądują na szczycie listy, a nasze są "zatapiane". To nie są rzeczywiste opinie czytelników pisma o liberalno-lewicowych inklinacjach. To nie są czytelnicy, oni nie są tu od czytania przecież. To nie jest nawet rzeczywisty rozkład opinii publicznej w społeczeństwie. To jest prostacka bolszewicka propaganda, po części finansowana z naszych podatków. Tylko razem możemy wygrać z tą szarańczą - demaskujmy trolle, nie dyskutujmy z nimi. Powielajcie tę informację.
  już oceniałe(a)ś
  8
  8
  @ryszard.borys70 Borys bury do budy za Bug, za Bug, za Bug do rodzinu do Puccccina!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  1. Logika Fundacyjna: Rząd PiS zaprosił Komisję Wenecką, więc powinien uznać jej opinię. Jaka by nie była. Czyli pytam sąsiada z dołu o opinie na temat sąsiadki z naprzeciwka i nolens volens muszę opinię sąsiada z dołu przyjąć jak prawdę objawiona. Tyle kretyn Zaborowski z Fundacji Schumana, dla którego rozmowa z Komisją Wenecka jest równoznaczna z przyjęciem jej stanowiska (tylko po chÓj w ogóle rozmawiać, skoro można przyjąć opinie też bez rozmowy - będzie szybciej). 2. Fakt, Europa Junckera i Schulza bardzo się niepokoi tym co w Polsce, bo w Polsce rządzą akurat ci, którzy i Junckera, i Schulza, i Unii wpieprzjącej się z kryzysu w kryzys i wśliniającej się w polityką państw członkowskich ewidentnie nie trawią. Tak, bój się Europo, bo taka jaka jesteś skończysz jak PO: na śmietniku. Kompromis dla pana Zaborowskigo jest wtedy, gdy (cytuję) "rząd się cofnie", bo celem jego opłacanej przez Niemcy Fundacji jest "integracja" czyli dyktat Berlina. 3. (Cytat): "Nie jest to dobry czas na zmiany traktatowe w przecież niedoskonałej Unii... bo to mogłoby kompletnie wywrócić [lewacki] projekt europejski"... czyli wprowadzić zmiany. Ten bełkot dla idiotów, to swoisty ukłon w stronę bezmyślności odbiorcy - leminga z GW. Brawo :-)))
  @gazeta-sorosa Całe to twoje rozumowanie pokazuje - jak jesteś tępy. Z twojego rozumowania wynika, że Rząd poprosił Komisję Wenecką o opinię w sprawie naszego sąsiada.. (KTÓREGO??). Powinienieś napisać, że zaptyłeś sąsiada - czy podoba mu się burel i bałagan na twoim podwórku. Sąsiad odpowiedział ci -że nie - a ty jego opinię masz w d.... i nadal masz bardach, choć wszystkie posesje są wysprzątane. A później będziesz zdziwiony - gdy sąsiad nie pomoże ci, jak bęziesz w kłopotach. Tak to mniej więcej wygląda....
  już oceniałe(a)ś
  10
  7
  @gazeta-sorosa to jest troll, nie czytamy, a tym bardziej nie odpisujemy ## #### ###### ######## Informacja dla czytelników Część opinii na szczycie listy komentarzy pod artykułami Wyborczej - w tym ta na którą odpowiadam - jest autorstwa prorządowych, prorosyjskich bądź nacjonalistycznych najemników, przy czym opinie te są wspierane przez automat do głosowania łapkami wykorzystywany przez te grupy trolli - dlatego ich wypowiedzi lądują na szczycie listy, a nasze są "zatapiane". To nie są rzeczywiste opinie czytelników pisma o liberalno-lewicowych inklinacjach. To nie są czytelnicy, oni nie są tu od czytania przecież. To nie jest nawet rzeczywisty rozkład opinii publicznej w społeczeństwie. To jest prostacka bolszewicka propaganda, po części finansowana z naszych podatków. Demaskujmy trolle, nie dyskutujmy z nimi.
  już oceniałe(a)ś
  8
  8
  @murdelio "Z twojego rozumowania wynika, że Rząd poprosił Komisję Wenecką o opinię w sprawie naszego sąsiada." Taaak, porównanie to nic dla idioty. No to w tył zwrot i na zmywak - tam jesteś królem.
  już oceniałe(a)ś
  8
  7
  @gazeta-sorosa Jeżeli swoje brednie i inwektywy uważasz za inteligentne to trudno. Masz do tego prawo.
  już oceniałe(a)ś
  6
  4
  @alik444 Nie odróżniasz, idioto, inwektywy od opisu rzeczywistości. A przy tym dla rzeczywistości jesteś z jednej strony w pewnej części nią samą a z drugiej strony inwektywą. Ale tej dialektyki to, idioto, nawet za 100 wcieleń nie ogarniesz.. I to jest bardzo zabawne :-D
  już oceniałe(a)ś
  0
  2
  To nie Polska zmaga się z Europą, ale rząd PiS.
  już oceniałe(a)ś
  13
  9
  Większość Polaków chce zmiany władzy i odsunięcia PiS na zawsze (to jest możliwe). To się stanie, tak myślę w przyszłym roku. Bardziej niepokoi mnie na kogo ta zmiana nastąpi - opozycja nie dosyć, że słaba - jest podzielona, nie dąży o żadnej współpracy i to zasadniczy błąd. Na dziś - PiS nie ma z kim przegrać i nie ma komu przekazać władzy.
  już oceniałe(a)ś
  21
  17
  Ale"ponioslo"tego Kaczynskiego. Ta KW moze nam a szczegolnie Jemu "podskoczyc". Podziwiajcie jaki z niego "Kozak". Oznacza to ze jednak boi sie tej KW i dodaje sobie otuchy a w rzeczywistosci ma "pelne portki".
  już oceniałe(a)ś
  16
  12
  Problem jaki mamy z demokracją jest znany w całym świecie. Okazuje się, że problem "ciepłej wody w kranie" dotyczy bardzo wielu społeczeństw. Trump w USA chyba wygra wybory. W Europie - Francja i Le Pen, WB i brexit etc. etc. To się w głowie nie mieści, że wykorzystując słabości demokracji, można zawładnąć polityką i niszczyć cały dorobek cięzkiej pracy pokoleń. Ale taki jest świat! tak skonstruowany! przemy do wojny! chcemy krwi! Słucham moich znajomych pisowców, to przecież to jest coś niewyobrażalnego! Oni żyją taka nienawiścia i chęcią zemsty, że racjonalizm zatracił się u nich w całości. Chcą rewolucji, żądają krwi, zadośćuczynienia za wszelkie krzywdy i szkody. Jak mawia do mnie jeden taki "powiedz sam, jak to jest że taki sbek pracuje mało i ma dużo, a ja zapier***** całe życie i mam mało" (to mało to dom spłacony, 2 fajne samochody i ciepła woda w kranie). Pytam o tych sbeków, czy zna osobiście? nie, nie zna, ale wie że są! KW miałaby co robić w normalnym państwie. W Polsce trwa rewolucja! i nie ma sensu drążenie czegokolwiek. Rewolucjoniści muszą działać wg. schematów i aby wygrać, muszą być we wszystkim nieustępliwi. Bo co to miałoby znaczyć, że ktoś ma inne racje od naszych? Rewolucja potrzebuje ofiar i krwi! Niebawem i tego doczekamy.
  @tilow3 Niejaki Steven Pinker z USA napisal na ten temat ksiazke. Wine ponosimy my sami dopuszczajac do glosu tzw. lud i niszczac elity. To prawda, bez ciemnego ludu z "ambicjami" nie bylo by tej calej pisiej, prymitywnej partii. Kaczynski z ubeckiej rodziny, ktora awansowala dzieki PZPR i UB, oparl sie na najgorszym elemencie w Polsce, wmowil mu, ze jest solOM ziemi i mamy to co mamy. AZJE.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Imigracja muzułmańska nie wyrządziłaby tylu szkód co rządy PiS.
  już oceniałe(a)ś
  42
  40
  trochę mnie martwi, że znowu spodziewamy się, że ktoś za nas naprawi burdel jaki sobie zgotowaliśmy. A na własnym podwórku opozycja się tylko potrafi kłócić między sobą. Wyborcza najeżdża na Petru, Nowoczesna na PO, z lewicą nikt nie gada, PSL nie chce nikogo obrazić, bo nie wie pod kogo będzie można się podczepić. Wypisz wymaluj sytuacja jak z Rosji - to kogo innego mają wybrać jak nie Putina. A u nas Jarosław na króla Polski...
  @ksass jak dotad to widze tylko Nowoczesna, ktora bez przerwy atakuje Platforme, a na tym wozku daleko nie zajada; trzeba bylo myslec o konsekwencjach zanim dokonaliscie wyboru w zwszlym roku; Platforma uprzedzala wszystkich, ale nagle, jak Filip z konopii, pojawil sie Petru, ktory podzielil oboz liberalny i dal Pisowi wiekszosc
  już oceniałe(a)ś
  9
  5