Przypięty pasami do samochodowego fotela polityk nie może wykręcić się od pytań, bo bez przerwy jest filmowany. Tak, żartobliwie, można opowiedzieć o nowym programie wideo Dominiki Wielowieyskiej emitowanym na wyborcza.pl. Dziennikarka zaprasza osobowości świata polityki na przejażdżkę po Warszawie. W premierowym odcinku do auta prowadzonego przez Wielowieyską odważył się wsiąść Ludwik Dorn. Jakiej Polski, jego zdaniem, chce Jarosław Kaczyński? Czy możliwe jest to, że nikt w Prawie i Sprawiedliwości o tym nie wie? O czym jeszcze rozmawiali Dorn i Wielowieyska i dokąd dojechali? Obejrzyj pierwszy ?Crash test? i nie przegap następnego odcinka - zobaczysz go w najbliższy czwartek o godz. 20. na wyborcza.pl.
Więcej
  Komentarze
  Jak będzie chciała zabrać gnoma Żoliborskiego to fotelik trzeba będzie zainstalować
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  Dżisas, panie Dorn, dentysta w pas się kłania.
  @palibe jaki pan K, taki pan D
  już oceniałe(a)ś
  4
  4
  @palibe protetyk. Na dentystę miał szansę ale czasu nie było...
  już oceniałe(a)ś
  4
  6
  same narzekanie i łkania. a wystarczyło wygrać wybory. no i nikt nikogo w ten kraju siłą nie trzyma. emigracja to nie dramat, to szansa
  @myslo.zbrodnia Dla odważnych ludzi, owszem.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Formuła cokolwiek odgrzewana - zob. "Duży w Maluchu", program od 2 lat ukazujący się na Youtube...
  @ms2015 zobacz seinfielda na youtubie od 5. Zobacz Cordena na youtubie od pół roku. To, że ludzie wożą się samochodami i rozmawiają, to nie jest jakiś zastrzeżony format.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Pan Durn nie załapał się tym razem, więc myśli jak najgorzej.
  już oceniałe(a)ś
  10
  8
  Plagiat !
  już oceniałe(a)ś
  7
  5
  Elit ...? W kraju nie ma elit ... Są stare odmóżdżone patriotyczne okraglostolowe pierniki z którymi nieomal nikt uczciwy i w miarę roztropny, po tej ich już przeszło 25 letnie demonstracji niedorozwoju umysłowego, nie chce mieć nie do czynienia ... Ludzie z kraju nie wyjeżdżają tylko dla pieniędzy .. Ludzie wyjeżdżają przerażeni tym jak od przeszło ćwierćwiecza, za sprawa rzadow okraglostolowych zasrańców, ewoluuje sytuacja w naszym kraju. A to dopiero początek... tego co nas w kraju po tych przeszło 25 latach czeka
  już oceniałe(a)ś
  9
  7
  Jakie elity nami rządzą na miłość boską?! Poproszę nazwiska. Poza tym jaka lojalność i uczciwość? Albo-albo. Uczciwość w polityce nie istnieje.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0