W Polsce średnio co 8 minut ktoś doznaje udaru. Rocznie to 70 tysięcy osób. Czy wiemy jak rozpoznać udar?

Obejrzyj więcej materiałów wideo, również na Facebooku.
Więcej
  Komentarze
  dlatego tzw. profilaktyka jest waznym elementem tzw. sluzby zdrowia!!tylko w Polsce mozna mowic o sluzbie smierci a nie a sluzbie zdrowia!!! lekarze sa zainteresowani wlasna kasa i prezentami firm farmaceutycznych!!! a pacjent /chory jest zrodlem dochodu dla lekarzy i firm farmaceutycznych!! dlatego nie sa oni zainteresowani uzdrawianiem chorych czy leczeniem choroby tylko pielegnowaniem choroby, to jest zapewniony zysk!!! zdrowy czlowiek jest ich wrogiem - bo nie maja zysku!!!!
  @doktor1152 Co ma piernik do wiatraka? Profilaktyka udaru to zmniejszenie czynników ryzyka udaru przez zmianę trybu życia (papierosy, nadwaga, ruch itp) - a to nie zależy od lekarza tylko od pacjenta. Jedyne leki jakie sie stosuje w profilaktyce udaru to aspiryna (koszt 5zl/m-c) a to i tak zmniejsza szansę na udar zaledwie o 1% !
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  w ramach profilaktyki tzn zapobieganiu chorobom polecam: zdrowe zycie, zdrowe odzywianie, uprawianie sportu i regularne badania ogolnego stanu zdrowia tzw, check up-badania oraz inne badania profilaktyczne np. dla kobiet 1x w roku badania ginekologiczne czy regularne badania uzebienia np. 2x w roku itp!!! o zdrowie trzeba dbac i to jest najtansza terapia!!
  już oceniałe(a)ś
  4
  5