15 sierpnia na ulicach Warszawy odbyła się defilada wojskowa z okazji Święta Wojska Polskiego. Zaprezentowane zostały m.in. czołgi, transportery opancerzone i wyrzutnie rakietowe. Zobacz, jak wyglądały dziś warszawskie ulice.
Więcej
  Komentarze
  Na defiladzie zawsze jest wspaniały duch, tylko po co to finansować?
  już oceniałe(a)ś
  4
  2
  A czy hołdy w czasie debilady przewodniej siły narodu odbierało nasze kacze ducze? A czy nasz wielki wódz bohaterski śmigły rydzyk z Tworek został należycie wyeksponowany z parówką i puszką po piwie? I czy odbył się pokaz dududefekacjinakonstytucję + światło i dźwięk?
  @halfl-itra Co zrobić? "Zabawki" są w Ich rękach i nie wahają się ich użyć! Trenowane przed lustrem, a prezentowane publicznie miny Dudy pasują do Republiki Bananowej, a nie poważnego Kraju EU. Jego teksty o jakiejś międzynarodówce bolszewickiej w 1920 roku w Polsce, to bełkot godny historyka z PiSIPN. Takowa owszem była ale dopiero w Hiszpańskiej Wojnie Domowej. Duda, to żałosna kreatura swojego Pana Prezesa!
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  A jak wyglądają i w jakim stanie są ulice - drogi po przejeździe tych czołgów A zanieczyszczenie/ zatrucie atmosfery/powietrza jest w normie , a jak przekroczyło normę to po ilekroć ? Dla mnie najbardziej paradny był prezydent wraz z małżonką , w sytuacji gdy skrzywiona i znużona dama szepnęła swemu mężowi ,że jest " za długo" po czym pierwszy nasz zaczął, z miną niezadowolonego i zniecierpliwionego jednakże uśmiechniętego, poganiać ręką, zaganiać ciąg czołgów warczących i kopcących. Swoisty sposób uhonorowania żołnierzy i okazania wyrazów szacunku i uznania. Ta scenka / stop klatka/ winna być rozplakatowana we wszystkich pomieszczeniach jednostek wojskowych z napisem ' z wyrazami szacunku dla narodu i żołnierzy wasz prezydent".
  @sówka Jest to gdzieś w internetach? Chciałbym zobaczyć... A nawierzchnia al. Ujazdowskich jest zmasakrowana. : (
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  PiS i Antoni Macierewicz zbudowali w ciągu kilku miesięcy nowoczesną polską armię! Super! Jeszcze tylko odbudować do końca roku Polskę z ruin i spełnić wszystkie obietnice wyborcze.
  już oceniałe(a)ś
  4
  3
  Nie chciało by mi się wyglądnąć przez okno... Wyrzucanie pieniędzy w błoto, lepiej dajcie tym żołnierzom mądrzejszych dowódców.
  już oceniałe(a)ś
  6
  5
  Jest Wielkie Święto, trzeba je uczcić skromnie i z dumą, radością i miłością. Po co ta wielka defilada, po co to zadęcie i prężenie torsów, po co ta rozrzutność?
  już oceniałe(a)ś
  8
  7
  Rodowicz śpiewała "tylko koni żal", a mnie chodzi po głowie "tylko wojska żal"...
  już oceniałe(a)ś
  6
  5
  Ja bym poprosił o naprawienie nawierzchni Alei Ujazdowskich. Naprawdę.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  `