Oburzeniem zareagowali politycy PO na najnowszą tezę Zbigniewa Ziobry. Padła kilka dni po pielgrzymce papieża Franciszka, który apelował by nie zamykać oczu na dramat imigrantów. 'Gdyby w Polsce był inny wynik wyborów to byłyby tworzone dzielnice islamskie'. Tak stwierdził minister sprawiedliwości. Na czym opiera swoje kontrowersyjne teorie? I co chce ugrać? W materiale.

Obejrzyj więcej materiałów wideo, również na Facebooku.
Więcej
  Komentarze
  Dzielnice "islamistow, emigrantow" w Szwecji, Francji i innych krajach , do tych dzielnic policja wjezdza tylko samochodami pancernymi, to jest fakt.To nie jest wymysl Ziobry . Papieza mamy sluchac tylko w sprawach wiary. Mamy Papieza komuniste , trudno, taka byla woja Ducha Sw.
  @tomasz2013 Byleś i widziałeś? Ja widzę jak wyglądają dzielnice muzułmańskie w Holandii i powiem ci, że dzielnice polskie w holenderskich miastach wyglądają podobnie.
  już oceniałe(a)ś
  36
  58
  @peterski60 Wie tyle co mu Ziobro powiedział. Łyknął mem i powiela.
  już oceniałe(a)ś
  28
  46
  @tomasz2013 I gdybyśmy przyjęli kilka tysięcy uchodźców, mielibyśmy już "dzielnice islamskie" z prawem szariatu?
  już oceniałe(a)ś
  24
  39
  @tomasz2013 Tylko, że do Szwecji imigranci przyjeżdżają do dziesiątków lat, a nie w ciągu ostatnich 2 lat, więc porównywanie tego do przyjęcia 7 tys. imigrantów przez Polskę jest śmieszne. Wiesz ile obecnie mamy żyjących w Polsce Muzułmanów? Nie wiesz,, bo tak jak Płaszczak nie wie, nie gadałbyś takich bzdur. Obecnie w Polsce żyje ok. 20-25 tys. muzułmanów. Co weekend widuję ich w różnych centrach handlowych Warszawy, tak samo jak Wietnamczyków, których mnóstwo mieszka w mojej dzielnicy. Nie widziałem, żeby siłą narzucali nam swoją kulturę. Wręcz przeciwnie, wietnamskie dzieci mówią między sobą po polsku, bo polski stał się ich pierwszym językiem. To nawet śmiesznie wygląda, kiedy dwoje wietnamskich dzieci rozmawia między sobą po polsku. Po wietnamsku mówią tylko do swoich rodziców. W szkole uczestniczą we wszystkich uroczystościach i akademiach, nawet w bożonarodzeniowych jasełkach. Zresztą PIS ma marne zdanie o sile polskiej kultury, skoro uważa, że 7 tys. muzułmanów zislamizowałoby 38 mln Polaków.
  już oceniałe(a)ś
  21
  34
  @tomasz2013 Byłeś i widziałeś, łajzo ?... Od dwudziestu lat, jestem w Szwecji dwa, trzy razy w roku u córki i o niczym takim nie słyszałem..!
  już oceniałe(a)ś
  18
  34
  @tomasz2013 >To nie jest wymysl Ziobry To jest wymysł - acz nie Ziobry, jemu IQ brakuje. Wymysłem Ziobry są rzekome plany PO (jakoś 8 lat rządzili i cos tego sprowadzania nie widać) i "informacje z Brukseli".
  już oceniałe(a)ś
  10
  15
  @tomasz2013 wjezdza tylko samochodami pancernymi, to jest fakt. -- Źródło? Czy to z serii "oczywista oczywistość" + wybuchająca parówka? W 2015 w całej europie z powodu terroryzmu zginęło 220 osób. W 2015 w samej Polsce katolicy popełnili 503 morderstwa.
  już oceniałe(a)ś
  12
  16
  @tomasz2013 Taaaa , no to pytanie : a w syrii jak żyli obok siebie żydzi, muzułmanie i chrześcijanie? źle im było? odpowiem, nie było, żyli normalnie tak długo, dopóki jakiś amerykański kretyn uznał assada za gościa do odstrzału a syrii chciał narzucic amerykańska demokrację a la libia czy irak.. a w jordanii? w jordanii czy egipcie nie było nigdy starć między wyznawcami różnych religii szanowny niedoinformowany pissfanie. BEZMYŚLNIE powtarzasz zasłyszane opowieści - bandyci byli i są w każdej grupie religijnej/ społecznej. Zapraszam do torunia na ul Olsztyńską, gdzie patologia sama rządzi od lat a policja też przyjeżdża w co najmniej 2 radiowozy dla ubezpieczenia siebie nawzajem. Proponuję zmienić źródła informacji bo można wyjść na głupka.
  już oceniałe(a)ś
  6
  15
  @tomasz2013 Proszę o konkretny przykład takiej dzielnicy (nazwa) w Szwecji i np. Niemiec (z tych "innych krajów"). Tak się zdarzylo, ze mieszkam w jednym z tych wymienonych krajów od wielu lat i wiem, ze opowiada Pan głupoty.
  już oceniałe(a)ś
  4
  6
  @jasmin.11 moze i nie mowi , by cie nie stresowac na stare lata. A moze i wzrok i sluch nie ten co kiedys
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @tomasz2013 mamy rządy faszystów i bolszewików tez pewnie z woli w/w
  już oceniałe(a)ś
  1
  3
  To oburzenie to widać chyba tylko w koalicji GW/PO/Nowoczesna albo w innym TVN. I tylko tyle.
  już oceniałe(a)ś
  47
  16
  tu akurat przestępca Zerro może mieć rację ... przeciez całe PO i powiązane z nimi media były za ubogacajacym multi-kulti jakie to ubogacanie - widać na przykładzie Zachodniej Europy... islamscy uchodźcy i'rodzimi' radykałowie mordują bez skrupułów i nawet nie kryją się z tym, że chcą zislamizować Europę... mam nadzieję, że Polacy (niezależnie od poglądów politycznych) napatrzywaszy się, dadzą sobie tego gó.wnianego konia trojańskiego zwanym 'uchodźccami' wcisnąć ... P.S. gardzę przestępczo-komunistyczno-PRLowskim PiSem, ale to jedno - powstrzymanie napływu islamistów - im wyszło, może i wyszło mimochodem, ale wyszło...
  @kocurxtr oczywiście ma być 'nie dadzą' ....
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  @kocurxtr >przeciez całe PO i powiązane z nimi media były za ubogacajacym multi-kulti No, no? Przytocz jaka swypowiedź kogos z rządu PO? I co wy bredzicie o tym "ubogacajacym multi-kulti"? Ludziom trzeba pomóc, ot i wszystko. >slamscy uchodźcy i'rodzimi' radykałowie mordują bez skrupułów i nawet nie kryją się z tym, że chcą zislamizować Europę... Ilu "islamskich uchodźców" kogoś zamordowało? A ilu "polskich uchodźców"?
  już oceniałe(a)ś
  3
  4
  @kocurxtr Co wy z tym ubogacaniem? Chodzi o np. posiadanie w swoim kraju takiego Steva Jobbsa, syna uchodzcy? No fakt, wzbogacil USA... Wie Pan co? Niech Pan sprobuje przekonac te kilkanaście milionow Polakow i ich potomkow, by opuścili Zachod, skoro on taki straszny i wracali do Polski. Watpie w powodzenie. Jako polska emigrantka od kulkunastu lat (nie, nie ekonomiczna - wyjechałam do pracz w ośrodku naukowym, ktory zajmowal się dziedzina w Polsce obca), zapewniam, ze z takim strachem przed uchodźcami i migrantami można się spotkać tylko w migranckiej i homogenicznej Europie Wschodniej. Na Zachodzie ludzie boja się stanowczo mniej.
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  Głos zdrowego rozsądku zawsze budzi oburzenie lewactwa.
  @Ryszard Kubaszko To już wiadomo czemu PiS taki oburzony.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Ziobro wywołał oburzenie. Ale jedynie w GW, takim śmiesznym piśmidle Sorosa. Poza GW wywołał poklask. Nawet w lemingowni michnikowszczyzny oraz w POkemonii. Cóż za dziwny obrót sprawy :-DDD
  już oceniałe(a)ś
  83
  74
  nie wiem co chce ziobro ugrać. Wiem, że pola lis nie śpi z turbanem , bo pilnuje mamusia i postępowy tatuś.
  już oceniałe(a)ś
  69
  61
  Jak po doświadczeniach II WŚ Żydzi z GW mogą chcieć brukselskiej, czyli de facto niemieckiej kurateli nad polską ? Jak po doświadczeniach Izraela mogą chcieć napływu mas muzułmańskich "imigrantów" ? Gdzie tu sens, gdzie logika ?
  już oceniałe(a)ś
  74
  66
  Oburzeni slowami Ziobry moga byc tylko zaKODowani sekciarze, wyznawcy alimenciarza i polglowki z Czerskiej. Kazdy rozsadny czlowiek wie czym grozi naplyw muzulmanskiej dziczy.
  @z_wizyta_u_rabina_szechtera tym samym grozi napływ każdej dziczy, niezależnie od wyznania, ty do owej dziczy tez należysz zapewne i trzeba się ciebie obawiac!
  już oceniałe(a)ś
  10
  19
  @z_wizyta_u_rabina_szechtera Oburzeni jawnymi łgarstwami powinni byc wszyscy niezależnie od poglądów. No, ale w PiS nie ma łgarstw, jest "narracja".
  już oceniałe(a)ś
  5
  8
  @z_wizyta_u_rabina_szechtera niestety widzę tylko polskokatolicka dzicz
  już oceniałe(a)ś
  2
  3