W Sejmie prezes Trybunału Konstytucyjnego Andrzej Rzepliński przedstawia informację o pracy instytucji przed połączonymi komisjami: ustawodawczą oraz sprawiedliwości i praw człowieka. Podczas sesji pytań posłanka PiS Krystyna Pawłowicz zaatakowała prezesa, zarzucając mu m. in. aktywny udział w życiu publicznym i politycznym. W obronie zasad panujących na posiedzeniach komisji stanęli posłowie opozycji.

Obejrzyj więcej materiałów wideo, również na Facebooku.
Więcej
  Komentarze
  to najwiekszy cymbal pisowski!!!!!!!!!!!!!!!szmata pisowska!!!!!!!!
  @mops a o na to flaga unijna? przecież to ona jest szmatą!
  już oceniałe(a)ś
  5
  5
  Rzepliński za słowa, które słyszałem na własne uszy w TVN-ie, to powinien zostać wyrzucony z TK. Mianowicie twierdził sobie rezolutek, że w Polsce Prawem to jest tylko to, na co zgodzi się TK, czyli "on" !!!
  @obronca_przebraza I mial racje, czy wam sie to podoba, czy nie. Prawo nie moze byc niezgodne z konstytucja, o czym musicie wiedziec. Nie insynuuj draniu, ze Rzeplinski powiedzial, iz jest Trybunalem Konstytucyjnym.
  już oceniałe(a)ś
  18
  19
  @obronca_przebraza Twoja sprawa! My (też suweren i to w 80%) brzydzimy się PiSderastami!
  już oceniałe(a)ś
  12
  10
  @obronca_przebraza czy lekarz nie zalecił ci czasem,żebyś używał więcej wazeliny,gdy znajdujesz się w pobliżu towarzyszy z Nowogrodzkiej.? I to w każdym otworze,bo nie wiadomo w co cię trafią najpierw!
  już oceniałe(a)ś
  4
  12
  @abk Przecież trzyma swoich pozostałych w garści i nikt mu nie podskakuje!
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Admin z GW usunął ten komentarz! Zostawił za to komentarz, który nazywa posłankę Pawłowicz ku...szonem. Szczególne poczucie smaku! Pani poseł Krystyna Pawłowicz ma jaja, których tak bardzo brakuje reszcie posłów PiS. Więcej takich posłów, a Polska będzie w większym stopniu poukładana i nie będzie w niej miejsca dla takich postaw, które reprezentują puczyści, koderaści, krótko mówiąc kwikaczy oderwanych od koryta!!! Na wszelki wypadek zrobiłem screena!!!
  już oceniałe(a)ś
  8
  6
  "W obronie zasad panujących na posiedzeniach komisji stanęli posłowie opozycji." Słusznie. Należy stawać w obronie zasad panujących na posiedzeniach.
  już oceniałe(a)ś
  3
  2
  Jest pan Zero chyba pora na panią Zero .
  @tepasa Popieram. Pasuje jak ulał.
  już oceniałe(a)ś
  10
  9
  @tepasa Pani Minus Jeden.
  już oceniałe(a)ś
  10
  9
  @tepasa jest tych zer,jak w bilionach prezesa. a konkurecja taka,że miejsc w szeregu brakuje!
  już oceniałe(a)ś
  7
  5
  @tepasa Raczej 00.
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  na chamstwo nie ma rady.
  @aldi ..siłom i godnościom osobistom..
  już oceniałe(a)ś
  8
  8
  ..."gwałt niech się gwałtem odciska". powiedział ktoś w towarzystwie krysi i zapytał:chcialabyś? a krysia mało się nie zapluła krzycząc:Chciałabym,oj chciała!
  już oceniałe(a)ś
  4
  3
  jaka partia tacy posłowie, po prostu "komuniści i złodzieje" i pospolite chamstwo
  już oceniałe(a)ś
  3
  4
  W durnocie ta kobieta przebija największych artystów polskiego Sejmu po 1989 - również tych, którzy do pracy stawiali się naprani jak messerschmitty.
  @tmeu Myslalem ze najglupszy to Blaszczak ale sie jeszcze zastanawiam, ogromna konkurencja, trudny wybor, Chyba jakas nagroda grupowa.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  `