David Cameron podaje się do dymisji. W fotelu szefa rządu zastąpi go Theresa May, obecna szefowa MSW. To ona będzie negocjować z Unią Europejską warunki Brexitu i zapowiada reformy w kraju. Sprawdzamy kim jest Theresa May.

Obejrzyj więcej materiałów wideo, również na Facebooku.
Więcej
  Komentarze
  bla bla bla... polecam artykuł w Independent ktory pięknie pokazuje, że te wszystkie słowa stoją w całkowitej sprzeczności z jej głosami nad różnymi ustawami i incjatywami w Izbie Gmin. Jedno jest pewne: politycy muszą być urodzonymi kłamcami, żeby być w polityce. Kolejny przykład jak na dłoni.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  populistka pelna geba a tluste misie przeniosa sie do nowego jorku i tyle bedzie z ich co prawda to prawda watlych ale jednak podatkow
  już oceniałe(a)ś
  2
  3
  Tytuł "Koniec z ogromnymi gażami "tłustych misiów" w Londynie" niezupełnie odpowiada wypowiedziom przyszłej pani Premier. Mówiła jedynie o płaceniu podatków i dzieleniu się - żadnych szczegółów. Od GW oczekuję rzetelności a nie tytułów na miarę tabloida. Najważniejsze z tych wypowiedzi pani T.May to: "Brexit means Brexit" znaczy, że przyszła Premier nie zamierza kręcić i opóźniać wyjścia GB z Unii - i to by było na tyle.
  już oceniałe(a)ś
  1
  3
  Po konserwatywnych cwaniakach tym razem konserwatywna cwaniara. Chce najpierw dogadać się z Niemcami i Francuzami, zanim rozpocznie rozmowy o wyjściu z Unii w Brukseli. Jeśli tak się stanie, Projekt Unia uznam za zakończony.
  już oceniałe(a)ś
  3
  20