Sprawdzamy nastroje rodaków w Boston - najbardziej polskim mieście w Anglii.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  a macie cos dla umiejacych czytac?
  już oceniałe(a)ś
  26
  3
  W ostatnich wyborach parlamentarnych ~66% Polaków na wyspach glosowało na partie "eurosceptyczne" (Kukiz / PiS / Korwin). Dziwny to wybór wśród ludzi korzystających z otwartej Europy!
  już oceniałe(a)ś
  23
  0
  I to w tym "sennym mieście, które tętni życiem" jest największy w całym UK odsetek głosujących za Brexitem.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  "W Bostonie Jest mnóstwo pracy. Nikt tu nie żyje z zasiłków" hahaha dobry żart
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Referendum to jeszcze nie Brexit. Po jaką cholerę te wszystkie polskie śmieciowe portale i gazety pokręcają atmosferę ???? Do wyjścia UK z EU jeszcze daleka droga, o ile w ogóle. Przestańcie siać tanią panikę dla niedoinformowanych.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  no to ten rzad tzw.pis+ziobro+gowin+p. szydlowa musza sprowadzic Polakow do Polski z powrotem!! tylko ci uczciwi tzn pracujacy+placacy podatki beda ewentualnie mogli zostac,reszta wraca do Polski a szczegolnie ci przestepcy ok 1000 sztuk!! takze ci co zyja z pomocy spolecznej musza powiedziec "do widzenia" i ten kaczy... przywita ich osobiscie!!!
  @doktor1152 Kaczor w obietnicach wyborczych obiecal im miedzy innymi powrot do kraju. Slowa dotrzymal. Wiec teraz powinni swietowac swoj trafny wybor, a nie jak to polska tradycja nakazuje, narzekac i narzekac.
  już oceniałe(a)ś
  2
  4
  Wielka Brytania opuszcza Unię - ale bez Szkocji, Walii i Irlandii Północnej ...
  @justas32 Ale to już tylko Anglia, a nie Wielka Brytania.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Co mnie obchodzi ich los. Po 2004 rzucali dowodami, nazywali Polskę g...em, choć to dzięki Polsce mogli w ogóle legalnie wyjechać i pracować w UK. Śmiali się z kraju, który dopiero podnosił się z dziesięcioleci komunistycznej ruiny. To niech teraz sami się o siebie martwią.
  już oceniałe(a)ś
  5
  9
  `