- Kiedy pani prezes wręczyła mi odwołanie i tłumacząc się właściwie, powiedziała, że przyjęła to stanowisko, bo bardzo zależy jej, żeby radio było rzetelne, uczciwe, wolne od nacisków polityków, po prostu lepsze, lekko zdziwiona zapytałam: Czy to znaczy, że Trójka była nierzetelna, nieuczciwa, naciskana, po prostu była słabym radiem? Powiedziała: 'Mnie nie interesuje przeszłość, ja myślę tylko o przyszłości' - wspomina swoje odejście z Polskiego Radia Magda Jethon, była szefowa radiowej Trójki. Czym zajmuje się teraz, co mówi o obecnym kształcie radiowej 'Trójki' i czy stworzy własne radio? Obejrzyj rozmowę.
Więcej
  Komentarze
  Żyjemy w kraju prymitywnym, w którym prymitywy dobrały się do władzy i prymitywnie rządzą ...
  @justas32 I te prymitywy wybrane zostały przez inne prymitywy - z lubością Ciebie minusują - z polecenia innego prymitywa. Bo prymitywy samodzielnie nie myślą!
  już oceniałe(a)ś
  15
  13
  @justas32 Rządy ciemniaków podobają się tylko ciemniakom
  już oceniałe(a)ś
  3
  4
  @justas32 OK, to wszyscy wiemy, teraz powinniśmy się zastanowić, co możemy z tym zrobić? Może nastał czas na pozytywizm bis, na pracę u podstaw, może delikatnie i zrozumiale zacząć tłumaczyć ludziom, czym różni się głupota od mądrości i dlaczego warto jednak dążyć do tej drugiej. Myślę, że nadszedł czas, abyśmy zadali sobie pytanie, co ludzie o szerokich horyzontach mogą zrobić dla innych, aby pomóc im poszerzyć horyzonty. Nazywanie innych prymitywami nikomu nie pomoże, nie możemy szczuć się na siebie nawzajem, zróbmy wszystko, co w naszej mocy, aby zachować dla siebie szacunek. To od nas zależy, ile nienawiści będzie w Polsce.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  było nie było tow.Czabański doskonale zna bolszewickie wzorce.kolejny zasłuzony nasz towarzysz z PiS.
  już oceniałe(a)ś
  43
  28
  Nigdy nie zapomnę jak ta głupia baba robiła wigi-busy przed czekoladowym orłem! Żenada totalna!
  już oceniałe(a)ś
  26
  16
  Wielbicielom czekoladowego orła dziękujemy.
  @rufus-1 a witamy wielbicieli pękających parówek - bziuuu...
  już oceniałe(a)ś
  10
  15
  @biesczad1 Parówek z barometrycznymi czujnikami wysokości ustawionymi na pękanie na dokładnie na 26 m :-)
  już oceniałe(a)ś
  10
  10
  KKJC!? ..waKimJestCzabański? Inputuje kto inspiruje się ZSRR a kto nie!? To typowa zagrywka krypto-miłośników rosyjskiego zamordyzmu.Na tej Partii złodziei "czapka gore".
  już oceniałe(a)ś
  32
  28
  Chcę powiedzieć, ża bardzo podobał mi się orzeł Prezydenta Komorowskiego z czekolady w przeciwieństwie do tego PiS-owskiego, o którym wielu myśli, że też jest z czekolady, bo ma podobny kolor, ale tak na prawdę jest zrobiony z gówna i cuchnie obrzydliwie.
  już oceniałe(a)ś
  4
  2
  Ale wsciekly atak mord z pis-u! PR3 byl jednak dla nich waznym programem. I teraz go opanowali. A ja przestalem sluchać...
  już oceniałe(a)ś
  19
  18
  Belfegor upiór Luwru!
  @slade1972 za mało piszesz, trudno ci się przebić, do nagrody Nobla (Nobala???) :)))
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  `