Partyjni liderzy opozycji spotkali się dzisiaj w Sejmie w sprawie Trybunału Konstytucyjnego. Prawo i Sprawiedliwość wysłało na spotkanie swojego 'obserwatora'. Jak wyglądały sekundy przed spotkaniem? Jak posłowie próbowali sobie dopiec? Kto nie podał ręki i dlaczego?
Więcej
  Komentarze
  Pocieszne brunatno-czarne wieśniaki z KuPiS'15 .. robienie sobie jaj z przedstawiającego się im grzecznie Petru ( biedak nie musi kojarzyć ich zakazanych gąb) nie jest już niespodzianką. jaki Duce tacy żołnierze..
  @citaobscura z memów??? mniej oglądać memów a więcej czytać , drogi/-a citaobscura ! P. jest liderem jednej z partii opozycyjnych, a nie całej opozycji.. ale LIDEREM.. podczas gdy czereśniaki od Kukiza są ogółowi raczej mało znani. Ale mniejsza z tym - ktoś mi się przedstawia - ja mu się również przedstawiam. jeśli nie znam zasad savoir vivre (u Kukizowców to bardzo możliwie, to tylko demagogiczne chamy z tupetem, jak ich Pan) to przynajmniej milczę.. ale kultura to pojęcie u czarno-brunatnych nieznane. wydrzeć mordę, opluć, oskarżyć o zdradę i złodziejstwo.. to takie proste, a jak działa na głupi nienawistny ludek.. :-)
  już oceniałe(a)ś
  22
  0
  Endecy są po prostu głupi.
  już oceniałe(a)ś
  46
  17
  Wystarczyło mi kiedy usłyszałem jak Nieznany Pan mówi do Znanego Pana: "Nie znam Pana". I już wiem, jak wysoko sięga kompetencja Nieznanego Pana.
  już oceniałe(a)ś
  23
  13
  Kukiziakom sloma z butów wyłazi. Ośmieszają sejm, jak kiedyś lepperowcy.
  już oceniałe(a)ś
  9
  1
  Kukizowcy to prymitywy
  już oceniałe(a)ś
  10
  2
  Jak długo jeszcze mam sluchac mądrości małego człowieczka wzrostem i rozumem
  już oceniałe(a)ś
  11
  3
  Kurde, Petru to nawet ja znam a wcale mnie nie interesuje... co za żenadny poziom w tym kukize 15. To śmieszne miało być? Poczucie humoru rodem z hufca harcerskiego albo zakrystii.
  @mbira1 Bez przesady. To był humor, nikogo nie obrażono. Zdecydowanie wolę to od ekscesów.
  już oceniałe(a)ś
  0
  10
  @tertio_non_datur o cóż, nie złapałem się na dowcip.. Ale chyba mi nie przykro;)
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  @tertio_non_datur Bardzo cieniutki to "humor". Ja, zamieszkaly w Kanadzie od 1986 roku znam twarz p. Petru. Co w tym zabawnego czy dowcipnego powiedziec znanej osobie "nie znam pana"?! Ot, burak!
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Dokładnie tak to sobie wyobrażałem.
  już oceniałe(a)ś
  8
  1