Prezes PiS mianem 'najgorszego sortu Polaków' określił polityków, którzy 'donoszą na Polskę' za jej granicami. Internauci potraktowali te słowa bardziej ogólnie i tym samym 'najgorszym sortem Polaków' zostali przeciwnicy PiS i zwolennicy otwartości, wolności i demokracji.

Reporter TVN24 zapytał Jarosława Kaczyńskiego, czy zamierza przeprosić za swoje słowa. Odpowiedział krótko: - Panie redaktorze, niech pan będzie poważny. Czy według pana współpracownicy Gestapo i AK-owcy to ten sam sort ludzi? Według mnie nie.
Więcej
    Komentarze
    Chyba odleciał już na dobre! Ciekawe, co bierze? Słowa słowami, ale czy widzieliście tę wściekłą minę - gdyby mógł, to by zagryzł - tylko chwilowy brak zębów utrzymuje nas prze życiu! :-))
    już oceniałe(a)ś
    16
    0
    No jasne, że nie. Gestapowcy byliby pewnie w PiS, podobnie jak obecnie byli funkcjonariusze aparatu bezpieczeństwa PRL, a jeśli chodzi o AK to wątpię, żeby prezes i jego świta mieli coś wspólnego z tą organizacją. Prezes zaspał na stan wojenny, zaspałby pewnie i na powstanie warszawskie.
    już oceniałe(a)ś
    14
    0
    sku...syn
    już oceniałe(a)ś
    13
    1
    Zadziwia bezgranicznie, ze mini fajtlapa jakim Kaczynski w samej rzeczy jest, zagonil polowe narodu do swojego chlewu i tam musztruje ich pod swoje komando. Ci z jego chlewa ze strachu stracili zdolnosc wyrazania sie przy pomocy wlasnych slow tylko wierno-poddanczo powielaja bezsensowne slowa fajtlapy na kazdy temat krajowy, miedzynarodowy, konstytucyjny, moralny, historyczny, rodzinny, czy jakikolwiek inny. Dla wlasnego pozytku ulepil sobie prezydenta-fiutka z plasteliny i branzluje go kiedy, i jak ma na to ochote. Prezydent fiutek cieszy sie jak dziecko i gaworzy o Narodu Czynach Wielkich, a sam pociagajc smoczek z podanej mu przez fajtlape pustej butelki. Z tej bohaterskiej, walecznej, godnej nacji pokurcz-fajtlapa zdolal zrobic stado bezwolnej, na rzez idacej trzody chlewnej ! Zadziwia bezgranicznie, ze Polacy nie rozpoznali glownego wspolnika-pomocnika ktory w bardzo efektowny sposob pomogl fajtlapie zagonic ich do swoj obory, aby tam wspolnie ich doic. Tym wspolnikiem sa obecnie dekorowani notable episkopatu (za to medale) oraz caly...k o s c i o l...k a t o l i c k i...!!!
    już oceniałe(a)ś
    5
    0
    Nie każdy mógł bohatersko walczyć w AK w Powstaniu Warszawskim jak pan prezes Kaczyński ze swoim bratem - jeszcze przed urodzeniem!
    już oceniałe(a)ś
    22
    20
    Jak nazywal slazakow ukryta opcja niemiecka,ci w rewanzu glosowali na niego wiec czego ma sie obawiac,tym pierwszym obiecal nowe wieksze lopaty tym drugim pincet zlotych awiec?.
    już oceniałe(a)ś
    23
    22
    kaczy.... to przeciez to ta partia tzw. pis zaczela od donosicielstwa + skargi w Uni Europejskiej na poprzedni rzad!! zobacz: niejaki legutko, ty i ta marta! nie przekrecaj kota ogonem! nikt tak nie obrazil Polakow jak ty!!wyzawajac ich od zdrajcow! ale nie wszyscy Polacy mieli ojca ubeka i dzialacza partyjnego z pzpr! ty tak!! a jaka jest twoja historia - ilu czlonkow twojej rodziny walczylo o wolna Polske np. w Postaniu Styczniowym,. Legionach Polskich,bylo czlonkami AK itp.? nie zakladaj obcych sukienek! i pamietaj milczenie jest zlotem!!
    już oceniałe(a)ś
    25
    24