Głównym, a raczej jedynym tematem kampanii wyborczej na Wyspach jest brexit. Choć Theresa May robiła wszystko, by Wielka Brytania nie brała udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego, Brytyjczycy będą głosowali jako pierwsi w całej Unii. 23 maja odbędzie się drugie referendum ws. brexitu. To w nim mieszkańcy Wysp prawdopodobnie odpowiedzą na pytanie, czy chcą wyjść z UE bez umowy, czy może chcą w niej zostać.
Więcej
  Komentarze
  nic to de facto nie bedzie. po co takie pisanie bez sensu???
  @disillusioned_and_in_denial.
  po pierwsze na przyklad dlatego, ze torysi moga nikogo nie wystawic wiec farrage naturalnie zbierze wiecej glosow co wcale nie musi zrownac sie z wynikiem faktycznego referendum.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @disillusioned_and_in_denial.
  farage*
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  slogany do kamery
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Poziom clickbaita godny Pudelka, kolejny poziom dna osiągnięty.
  już oceniałe(a)ś
  4
  3
  "De facto 23 maja odbędzie się drugie referendum ws. brexitu. To w nim mieszkańcy Wysp prawdopodobnie odpowiedzą na pytanie, czy chcą wyjść z UE bez umowy, czy może chcą w niej zostać"

  Chwila, moment, jakie defacto? Defuckto to może jest informacyjne. Macie jakieś fakty, że będzie referendum? Czy może mają jakieś specjalne karty wyborcze mnie nieznane? Bo w całej Unii są takie same i leżą tu umnie na biurku i widzę, bo głosuję pocztą i wiem co mówię.
  Wszystko.
  @bardzospokojny
  wystarczy podliczyć tych głosujących
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  @Duch5trepp
  co podliczyć? Ludzie głosują na parlament unijny a nie na Brexit. Brexitowcy pójdą tłumnie żeby wprowadzić swoich ludzi do parlamentu unijnego celem jego rozwalenia.
  już oceniałe(a)ś
  3
  3