'Wszyscy robili tak poprzednio' - rzucił Marek Kuchciński do kamery TVN24 na pikniku PiS. To pierwsza jego 'wypowiedź' po rezygnacji z fotela marszałka. Choć wiadomo, że żaden jego poprzednik nie wykorzystywał rządowego samolotu do transportu rodziny do domu. Marek Kuchciński ani razu nie stanął przed dziennikarzami i nie wytłumaczył się z zarzutów. Aferę pierwszy raz komentuje była premier i była marszałek Sejmu Ewa Kopacz. Zobacz wideo Justyny Dobrosz-Oracz.
Więcej
  Komentarze
  Chciałbym poznać jedno imię i nazwisko polityka PiS, który nie jest kłamcą, oszustem albo złodziejem. Jeden przykład! proszę!
  @tilow333
  Utajnione.
  już oceniałe(a)ś
  46
  0
  @tilow333
  Kot prezesa.
  już oceniałe(a)ś
  36
  0
  @tilow333
  Alojzy Klewieński
  już oceniałe(a)ś
  12
  0
  @tilow333
  W pisie nie ma takiej osoby. Wszyscy umoczeni.
  już oceniałe(a)ś
  26
  0
  @tilow333
  Lech Kaczyński, już nie kłamie:))
  już oceniałe(a)ś
  33
  0
  @tilow333
  takiego "kogoś" w PIS-ie nie ma!!
  już oceniałe(a)ś
  22
  0
  @tilow333
  Cymański wydawał się być uczciwy, inny od reszty tej hołoty. Choć po jego ostatnich wynurzeniach na temat bicia dzieci, straciłem do niego większość sympatii...
  już oceniałe(a)ś
  17
  2
  @tilow333
  Wszyscy niezyjacy
  już oceniałe(a)ś
  14
  0
  @zd46zd
  Oni teraz nie kłamią, ale kłamali przedtem.
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  Faciu milcz jak do tej pory. Nie pogrążaj się do spodu miernoto. Byłeś marszałkiem Sejmu RP a skończyłeś jako kłamca i tchórz, którego na konferencji musiał bronić kim z Żoliborza. HAŃBA. Tyle w temacie.
  @kokesz36
  Na domiar to "kuchciński"jest pedofilem.Dowody śmierć trzech świadków w aferze podkarpackiej , zamach bombowy na czwartego świadka to dzieło tego Pana który organizował przeciwko Lepperowi ,aferę,przeciwko Sawickiej wiele jeszcze innych a ,którego ryzykując całą karierę musiał ułaskawić Duda.Przecież CBA delegowało nawet swych ludzi do organizowania w WARSZAWIE i innych miastach swoich prawników którzy mieli skupować roszczenia ludzi w związku z aferą reprywatyzacyjną .I to nie była złota myśl jaka mogła zaświtać w główce szefa CBA ale to było oczekiwanie Prezesa i sugestia kto ma się tym zająć do tego użył prezes swych biegłych ,którzy budowali jego imperium finansowe w postaci SKOK,AMBER GOLD,przedsiębiorstwa Falenty ,podsłuchy u SOWAI PRZYJACIELE ,AMBER ROOM,.Dlatego sądzony Plichta i małżonka to tylko małe pionki ,i konieczne było dla CBA Upozorować udział Tuska ,syna i zamieszać w to kogo się da z oficjeli.
  już oceniałe(a)ś
  22
  0
  Andrzej1937
  Okazało się, że Marszałkiem Sejmu nie może być ogrodnik, który dodatkowo jest kłamcą. Myślę, że Kuchciński nie mógł by być również ogrodnikiem, rośliny bowiem od kłamstw by więdły..
  @rn
  Tam wszyscy tak mają.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  Wszystko fajnie tylko dlaczego nie powiedziec, ze klamie zamiast mowi nieprawde lub mija sie z prawda. Takie rozmywanie zarzutow dla wiekszosci spoleczenstwa nie dziala!!!
  już oceniałe(a)ś
  39
  2
  To p. Kopacz Rosjanie powiedzieli, że przeszukują teren do 1 m i tylko tyle przekazała. Więc z Jej strony nie było żadnego kłamstwa. Jeżeli ktoś chce kogoś osądzać, to najpierw trzeba wysłuchać ze zrozumieniem co ta osoba powiedziała.
  już oceniałe(a)ś
  32
  0
  Było cymbalistow wielu, ale nikt tak cymalow nie obsługiwał, jak cymbal nad cymbaly Kuchcinski "latawiec". Arogancja prowincjonalnego karzelka a jaka wielka
  już oceniałe(a)ś
  30
  0
  Te ogrodnik, Przeproś i Spier... alaj
  już oceniałe(a)ś
  25
  0
  Kuchciński wprowadził standard ogrodnika na salony , a to już śmierdzi kanaliza
  @jmma777
  Nie tylko ten "standard" jest na salonach. prostactwo rozlało się po całym kraju
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  `