Prezes Trybunału Konstytucyjnego Julia Przyłębska w czasach studenckich była związana z Socjalistycznym Związkiem Studentów Polskich, co zataiła w swoim biogramie. Tak wynika z akt IPN-u. Czy prezydentowi Dudzie, który na froncie walki z sędziami Sądu Najwyższego mówił o dekomunizacji to nie przeszkadza? Pyta Justyna Dobrosz-Oracz.
Więcej
  Komentarze
  Prezydent sam by się zapisał, gdyby się wcześniej urodził.
  @bloop
  Brawo. Zarąbiście napisane. Gratuję.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Nie przeszkadza mu, że prezes całe życie mieszka w willi ukradzionej przez komunistów rodzinie bohatera narodowego i ofiarowanej rodzinie prezesa, to dlaczego AKURAT u Przyłębskiej ma mu ta młodzieżówka przeszkadzać? Co to za jakaś dyskryminacja?
  już oceniałe(a)ś
  59
  1
  a co ma przeszkadzać, to prezes wybiera, a tutaj jest człowiek od podpisu (i odpowiedzialności - pewnie zapomina, ale poeta nie zapomni)
  już oceniałe(a)ś
  42
  0
  Towarzysz "Wolfgang" też sobie nie przypominał że podpisał zobowiązanie do współpracy z SB. Dobrali się z Julią w korcu maku.
  już oceniałe(a)ś
  39
  0
  Fałszowała biogram? Toż to dla izby dyscyplinarnej się kwalifikuje, chyba, że ją Piotrowicz wytłumaczy, a prezio wyciumka.
  I po ptaku.
  już oceniałe(a)ś
  32
  0
  Co się dziwić, cała ta szmaciana ekipa to mieszanina populizmu i konformizmu
  już oceniałe(a)ś
  31
  0
  Ona tam była jako kret.
  @jhb
  Dobre!
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  @jhb
  Kolega ze szkoły po opuszczeniu toalety zwykł mawiać: ładnego kreta postawiłem.
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  Rzecznik prasowy prezydenta! Co to za rzecznik , żeby nie wiedział o tym co non stop w środkach masowego przekazu się przekazuje suwerenowi.Oczywiście najlepiej rżnąć głu.. Z resztą Adrian niewiele znaczy.Prezes to co innego.
  @Jagger48
  A stosunek prezesa do prezes TK suweren dobrze zna i czas na kolejną kolacyjkę dwóch prezesów.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  `