W środę pisowski kandydat Zdzisław Krasnodębski przegrał w głosowaniu na jednego z 14 wiceprzewodniczących Parlamentu Europejskiego. Z kolei z wyboru na to stanowisko cieszyć może się popierana przez Europejską Partię Ludową była premier rządu PO Ewa Kopacz.

Jak politycy PiS komentują porażkę Krasnodębskiego?

Zobacz materiał Justyny Dobrosz-Oracz.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Pani Redaktor miała szczęście, że Andrzejek Szlachta nie uraczył jej bon-motem, by nie perorowała takim mentorskim tonem, bo kobietom to nie przystoi. Bezczelny arogant i dyletant.
  już oceniałe(a)ś
  13
  0
  Jeszcze powiedzą, że Kopacz z PiSu. Taki poziom zakłamania mają PiSuary.
  już oceniałe(a)ś
  13
  0
  On nie wie, nie orientuje sie.....

  Oj, dyrektywa z Nowogrodzkiej sie spoznia.
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  Czekałem na ten sukces! 27:1!
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Pisowskie cymbałyy jakby mogły to przegryzłyby Kopacz gardło. Nie nauczą się nigdy , bo to najgorszy odpad polakow Kargul i Pawlak to dla nich nieosiągalne szczyty.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Panie Szlachta...
  Ja jako pracownik w firmie wykonuje swoja prace poprawnie...
  Dodatkowo poza praca w swoim wolnym czasie interesuje sie i to bardzo, co sie dzieje i probuje nowosci przyswoic (w informatyce rzeczy zmieniaja sie szybko).
  Pana psim obowiazkiem jako polityka, jest wlasnie interesowanie sie tym co sie w polityce dzieje... Ma pan o tyle latwiej, ze musi pan sobie przy kawie pare gazet przeczytac, interpretowac to co pan przeczytal, a jak dziennikarz zapyta, dac konkretna odpowiedz.

  Pan jest gorszy niz praktykanci w naszej firmie... Najgorsze jest to, ze ma pan lepiej niz oni... Bo jeden z nich bedzie musial w poniedzialek odpowiadac na rozne pytania... I w przeciwienstwie do pana, bedzie musial na nie nie tylko odpowiedziec, ale te odpowiedzi beda musialy byc nie tylko konkretne, ale takze poprawne.

  Jak bedzie odpowiadal tak jak pan, to bedzie musial sobie nowe zajecie poszukac...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `