W trakcie wtorkowej pierwszej sesji plenarnej Parlamentu Europejskiego podczas odgrywania 'Ody do radości' 29 posłów z partii Brexit Nigela Farage'a odwróciło się plecami. Anna Zalewska i Witold Waszczykowski nawet nie podnieśli się z krzeseł.

Jak zachowanie partyjnych kolegów komentują politycy PiS?

Zobacz materiał Justyny Dobrosz-Oracz.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Już po wyborach do PE, nie trzeba udawać, dla PiS-u to przecież tylko "wyimaginowana wspólnota", choć całkiem niewyimaginowana kasa.
  @def11
  Ależ skąd?! Tu nie chodzi o to żeby udawać. Tu chodzi o to żeby wzmacniać elektorat i pokazać gdzie mamy tą lewacką Unię. Lud pisowski wyje z zachwytu.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Gamonie się nie zorientowali. Nie dość, że głusi ( hymnu nie dosłyszeli ), to i ślepi ( wstających do hymnu nie zauważyli ). Żywe bakterie w śmietance towarzyskiej.
  @zwinka1
  Piszesz żebym nie krakał!!! Tu trzeba dąć w trąby i walić w tarabany, bo to bydło od Sfilcowanego Sułtana obsra Polskę wzdłuż i wszerz!!!
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  @korab1
  No ja w sensie, że kracząc żartem podpowiadasz działania wrogowi, który poczucia humoru nie posiada ...
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  @zwinka1
  Posiadają, posiadają:)) Nie widziałaś jak radośnie rechocze pan prezydent z własnych "dowcipów"???
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  @korab1
  Ależ to nie poczucie humoru, tylko tik nerwowy ... :-)
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @zwinka1
  Głupki, ot co.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  "bez znaczenia"? w czasie grania hymnu Unii hołota od Farage'a odwróciła się plecami, stali jak filmowe zombie, które za chwilę mają ruszyć chwiejnie z mechanicznym uporem, rozczapierzając szpony i porykując. A do tych zombie dołączyli niektórzy pisowscy "europosłowie", m. in. Waszczykowski, Zalewska, którzy ostentacyjnie nie wstali z miejsc (ale przed kasą nie zapomną stanąć). Wszyscy oni symbolicznie napluli na Unię, na słowa jej hymnu, na Schillera, na Beethovena, na kulturę, na przyzwoitość, poczucie smaku, estetykę. Pokazali, co pisowcom, "biało-czerwonej drużynie" Kaczora naprawdę chodzi po głowach, ile warte było wyciąganie flag unijnych z pisowskich pakamer przed wyborami do UE, ile warte jest zarzekanie się, że nie dążą do żadnego "polexitu". Na razie z innymi podobnymi sobie z innych krajów dążą do przerobienia Unii na coś w rodzaju przedwojennej Ligi Narodów, groteskowej i bezzębnej, a wiemy też z historii, do czego ta jej degradacja prowadziła. A przy okazji nędznicy chcą nachapać się, pociągnąć od naiwniaków. Hańba i ohyda. Trzeba pamiętać te nazwiska.
  @jamci44
  Jakby Zenek Martyniuk był w programie, to owszem, by wstali i podrygiwali nawet!
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  @jamci44
  Nawet nie zauważyli, że plują na siebie, że to haniebne zachowanie zostanie zapamiętane przez naród, który reprezentują, już na zawsze . Ładny sposób zapisania się w historii. Czekamy na kolejne demonstracje pisowskiego chamstwa na europejskich pokojach!
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Sasin, gość bez sensu.
  @zgryz
  Sasin to zwierciadło wyborcze. Wybrali go tacy, jakim on jest niestety.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Po co tak długi tytuł? Wystarczyłby krótszy:

  Sasin: nie ma sensu.
  już oceniałe(a)ś
  19
  0
  Sasin, Przeproś i Spier... alaj, razem z kumplami
  już oceniałe(a)ś
  18
  0
  Gazeto ... hej wykażcie się czujnością i ostrością piór i riposty !!!! Poprosimy powiększone zdjęcie siedzących podczas hymnu europosłów PIS - HELLO ! Okazja sam pcha się na łamy ! Teraz dopiero widać - gdzie mają UE - TAM, GDZIE SIEDZĄ !!!
  już oceniałe(a)ś
  17
  0
  Dobrze, że chociaż Korwin się czasem kulturalnie podnosi z krzesełka a nawet i łapkę potrafi podnieść.
  Polak potrafi.
  @bardzospokojny
  O Korwinie to chyba w czasie przeszłym kiedy sypiał na sali obrad.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  `