Rekonstrukcja rządu, która została przeprowadzona 4 czerwca, przyniosła zmiany w Ministerstwie Finansów. Teresę Czerwińską zastąpił Marian Banaś. Skąd ta roszada?

Zobacz wideo Justyny Dobrosz-Oracz.
Więcej
  Komentarze
  Odejscie Czerwinskiej potwierdza jedynie, ze nie ma pieniedzy na piatke Kaczora, a stan finansow panstwa z ogromnym wzrostem deficytu budzetowego, mowi sam za siebie.
  już oceniałe(a)ś
  14
  1
  Narodzie! Opamiętaj się! Dziś rządzi nami mafia, która wydoi nas ze wszystkiego: z ochrony zdrowia, z rent, emerytur i podatków w cenach wszystkiego, co musimy kupić. . I nade wszystko - z bezpiecznego , codziennego życia. Jaro jest obsesyjnym wizjonerem samozniszczenia tego kraju. To chyba najbardziej prl-owski aparatczyk, jaki się dotąd pojawił. Żaden Gomułka czy Gierek nawet mu do pięt nie dorastają. Jego jedyny plan- to zniszczyć i zrównać z ziemią ten kraj i jego naród. To jakiś , ciężko chory komuch, który zrobi wszystko, by po nim i po nas nie został nawet kamień na kamieniu. To najgroźniejszy jak dotąd, psychopata. Najgroźniejszy- bo u władzy.
  @kajetan112233
  Ja sie go po prostu boje...
  On zrobi jeszcze cos strasznego...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  P.S. Wlasnie prezydent mianowal Czerwinska czlonkiem zarzadu NBP. Nagroda za rezygnacje z wczesniejszej dymisji? U pisich i kaplona nic za darmo.
  już oceniałe(a)ś
  10
  0