Po kapitulacji PiS w sprawie Sądu Najwyższego Stanisław Piotrowicz powiedział: 'Czasem trzeba zrobić krok do tyłu, żeby zrobić dwa do przodu'. I partia rządząca właśnie go robi. Do Sejmu trafił projekt ósmej nowelizacji ustawy o Sądzie Najwyższym. Dlaczego PiS nagle porzuca strategię wyciszenia sporu z Unią?

Zobacz felieton Justyny Dobrosz-Oracz.
Więcej
  Komentarze
  Będę to powtarzał do znudzenia: Kim-Dzong-Un rozumie tylko język karabinów i bomb. Rząd Zjednoczone Prawicy rozumie natomiast tylko język sankcji, oraz kar finansowych. #WspieramNauczycieli #KryształowyDeweloper #Tusk2020
  Jesteś optymistą . Zakładasz że oni coś rozumieją > Oni rozumieją tylko własne Ja :) .
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Kogo szkolą wydziały prawa na naszych uniwersytetach? Może lepiej zamknąć te wydziały niż promować Piotrowskich, Ziobrów, Plebiaków, Kanthaków i im podobnych?
  już oceniałe(a)ś
  16
  0
  Po odłożeniu Brexitu na sina dal PiS przestał się bać Polexitu.
  Źle się stało.
  @xyz112
  Brexitu nie odłożono "w siną dal" tylko na parę miesięcy.
  Poza tym, co mają działania PiS do brexitu?
  Nawet jeśli w UK zorganizują na siłę wybory do PE to ta ich grupa posłów będzie od początku na wylocie czyli nieaktywna.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Dyskusje dotyczące Pisu - dobry , niedobry to zaciemnianie sprawy . PiSiaki dorwały się do kasy , bez pracy -bizancjum . Prawne kruczki dla ciemniaków robią z nich krezusów finansowych . Życie trwa 40 lat w pracy , to jest nic aby być uczciwym i oni o tym wiedzą - kradną więc na potęgę , oszukują ciemniaków - wszystko aby kieszeń była pełna . I tak działa każda partia u władzy - szuka ciemniaków dla podtrzymania swej dominacji . Wniosek - jak najmniej posłów , senatrów , rządu . A prezydenta - likwidacja stanowiska .
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  Co robi opozycja? Przypatruje się biernie.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Dzikich z PIS należy przepędzić od koryta jak najprędzej!
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  `