Kryzys wizerunkowy byłby znacznie większy, gdyby nie spotkanie premiera z Robertem Kubicą. Ale i tak politycy PiS nieoficjalnie twierdzą, że byli w szoku. W 2013 roku obecny premier - wtedy prezes banku - cieszył się, że dzięki wypadkowi nie musi finansować startu rajdowca w Formule 1. Czy spotkanie szefa rządu z rajdowcem zażegna wizerunkowy kryzys? Materiał Justyny Dobrosz-Oracz.
Więcej
  Komentarze
  Robert Kubica stracił w moich oczach. Plują mu w twarz, a on na to, że deszcz pada. Najwyraźniej po drodze mu z Kaczyńskim.
  @icom-62
  Tak. Tyle o mnie, anonimowym ślepcu. A teraz spróbuj odnieść się jakoś merytorycznie do tego co powiedziałem.
  już oceniałe(a)ś
  15
  0
  @icom-62
  Nie, no pewnie, kasę dają to trzeba brać, tak jak z 500+. Ja to rozumiem. Gdyby jeszcze dawali, bo chcą docenić talent. Nie, oni dają, bo trzeba ratować wizerunek Matołusza. Talent mają w d. Zresztą może złamie rękę i nie będzie trzeba nic dawać.
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  Kiedy jesteśmy strażnikiem prywatnej kasy to się cieszymy kiedy nasz sponsorowany pupil się połamie. Kiedy możemy publiczną kasą odrobić wizerunkowy kiks: hulaj dusza!
  już oceniałe(a)ś
  26
  0
  Z tego zakrętu Kubica nie wyjdzie
  już oceniałe(a)ś
  25
  0
  Kubica, wśrod przyzwoitych Polaków masz przejebane!
  już oceniałe(a)ś
  24
  0
  Biedny ,posrany ze strachu Mateuszek , w te pędy poleciał pokajać się przed lepszym sortem a właściwie jedną z jego ikon.
  już oceniałe(a)ś
  20
  0
  Według Gazety Kubica to człowiek który wyłudził (przyjął łapówkę?) od Skarbu Państwa 40 mln. Jeżeli jest to prawda, to przychylam się do radości Morawieckiego i mam w du pie Pańskie następne wypadki.
  już oceniałe(a)ś
  15
  1
  40 baniek oficjalnie. Znając jednak Morawieckiego, dorzuci Kubicy jakąś "stówkę" miesięcznie na choinki zapachowe do auta.
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  Bankowcy tak majom ...
  już oceniałe(a)ś
  3
  0