'Tego rodzaju słowa nie powinny paść'- tym razem politycy PiS nie mydlą oczu, że sporu między prezydentem a szefem MON nie ma. Prezydent próbuje nieco osłabić wydźwięk nagrania, które trafiło do sieci. Ale ze swoich słów się absolutnie się nie wycofuje. 'Powiedziałem to, co myślę'. Zagadnięty przez przypadkowego przechodnia o swoje relacje z Antonim Macierewiczem, Andrzej Duda rzucił: 'Jeśli wobec uczciwych oficerów będzie stosował takie ubeckie metody, jak Platforma stosowała wobec niego, to będzie kiepsko.' Cała sprawa dotyczy bliskiego współpracownika prezydenta w BBN generała Kraszewskiego. Służba Kontrwywiadu Wojskowego podległa Macierewiczowi praktycznie odebrała mu dostęp do informacji niejawnych. Prezydent mówi, że nie ustąpi. Sytuację nazywa dramatyczną. Szef MON jak dotąd nie wywiesił białej flagi. Polityk z jego otoczenia powiedział nam, że Antoni Macierewicz w prywatnych rozmowach odgraża się, że prezydent będzie 'grillowany powoli'. Czy spór skończy się wymianą premiera? Zobacz materiał Justyny Dobrosz-Oracz.
Więcej
  Komentarze
  Kaczyński! Przestań tchórzliwie kryć się za swoimi marionetkami i przyjmij odpowiedzialność za ich przestępstwa przeciwko polskiej Konstytucji które kazałeś im popełniać. Wyłaź ze swojej nowogrodzkiej nory tchórzliwa kanalio!!
  @halfl-itra
  Masz pojecie chocby mgliste co to zmieni? NIC odpowiem. To pogorszy pozycje Polski w swiecie. przeciez tchorz boi sie samolotu, obcojezycznych ludzi, wszystkiego co jest cywilizacja wspolczesna. Ten pupilek PZPR w PRL juz nadaje sie na cmentarz ZLOMU ,
  jak stary wyeksploatowany samochos SYRENKA! Luc do muzeum czarnych charakterow.
  już oceniałe(a)ś
  3
  2
  @wh2015
  I bardzo dobrze. Tym szybciej ta gnojòwka opadnie tam gdzie jej miejsce, na dno. A do tego bredzisz udając, że on nie rządzi. Dla kogo ty misiu robisz?
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  Największe potęgi gniły od śrdoka, więc....
  @noko5
  Zaczynam lubic, wrecz uwielbiac tego wariata Antosia. Ma klase, nie ma co mowic.
  Szkoda tylko, ze w Pisie nie ma wiecej zawodnikow tej klasy. Wariatow moze tam i
  nie brak, ale nie maja tej Extra klasy Antka. Pamietam jak na miesiecznicy skando-
  wali na jego czesc, gromkimi okrzykami Antek, Antek,...no, i teraz im chyba glupio.
  A ja powiem -Niech zyje Antek, nasz wspolczesny Wallenrod.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Antos' juz od dawna kwalifikuje sie wylacznie do psychiatryka.
  @hardy
  Tak, ale Kaczynskiemu "normalnosc" Macierewicza najwyrazniej odpowiada.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Sytuacja w zwierzchnictwie Armii niewątpliwie zrobiła się dramatyczna! Przybiera wręcz charakter czegoś na kształt zamachu stanu.
  @staccato
  Cały kaczystowski dobrozmian to nic innego niż pełzający (trzeba przyznać, że pełzający błyskawicznie) zamach stanu. Po niemiecku się mówi Machtergreifung i Gleichschaltung.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  A mialo byc tak pieknie! Przeciez Szydlo w obietnicach wyborczych glosila,ze ani Ziobro ani Macierewicz nie wejda do nierzadu. I co mamy?? Obiecanki cacanki i wielkie g....
  @salve
  Oj naiwny , naiwny....
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wart ubek ubeka! Jeden wart drugiego.
  już oceniałe(a)ś
  22
  0
  Czy mały tchórz stanie na czele? Raczej wątpię, on woli knuć i się wysypiać.
  już oceniałe(a)ś
  19
  0
  Jarku Kaczynski. Ratuj Polske zanim dojdzie do wojny na noze i widelce !
  @icom-62.
  Oddaj ją pod opiekę Putinowi!!!
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @icom-62.
  Skad sie wziales " kosmito" ?
  Z jakiej planety?
  Napewno nie z planety ZIEMIA.
  Kacyznscy "podpalii l" Polske razem (ze swoim nieslawnym bratem blizniakiem "spieprzaj dziadu".)
  A skoro ktos majacy jezyk marginesu spolecznego po kompletnej KOMPROMITACJI awansowal na fotel prezydenta niewykluczone jest,ze brat jego gorujacy w tupecie chamstwa i nie chce powtarzac haniebnych slow chocby z mownicy Sejmu moze zostac premierem.
  Gdy narod glupi rzadza biskupi.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0