Wysokiemu tempu sprzedaży nowych mieszkań nie towarzyszy odpowiedni dopływ nowych inwestycji deweloperskich. Tym bardziej warto przyjść na najbliższe Targi Nieruchomości & Budowa Domu, bo tam pojawi się kilka premier, ale także kolejne etapy realizowanych już inwestycji.

Kolejna edycja Łódzkich Targów Nieruchomości & Budowa Domu | HOME DESIGN odbędzie się 7 i 8 października. To właśnie tam będzie można bezpośrednio zapoznać się z ofertą deweloperów. Albo sprawdzić, czy są jeszcze mieszkania gotowe do odbioru albo takie, które gotowe będą wkrótce. Kilku inwestorów przygotowało też nowości, które mogą zainteresować tych klientów, którym aż tak bardzo się nie spieszy.

– Jesienna edycja to ponad 150 wystawców z branży deweloperskiej i nie tylko. Łódzkie Targi Nieruchomości & Budowa Domu | HOME DESIGN to najważniejsza i największa impreza targowa, która skupia niemal wszystkie firmy z sektora branży nieruchomości, branży budowlanej (od kompleksowej budowy domu pod klucz) po branżę finansową i wyposażenia wnętrz. Impreza adresowana jest do wszystkich, którzy chcieliby zamieszkać w Łodzi i okolicach – informują w firmie Expo Property, która jest organizatorem targów.

Na targach zaprezentują się inwestycje rynku pierwotnego, ale będzie można także znaleźć mieszkanie z rynku wtórnego. – Do targowej praktyki należy przygotowywanie przez niektórych wystawców promocyjnych ofert obowiązujących podczas trwania imprezy. Zwiedzający oprócz oferty deweloperskiej będą mieli także możliwość poznania oferty firm budujących domy oraz ofertę wyposażenia wnętrz. Uzupełnienie oferty deweloperskiej stanowią firmy z sektora finansowego – dodają organizatorzy.

Na targach deweloperzy oferują mieszkania lub domy w niższych promocyjnych cenach. Podobnie zdarza się, że banki oferują korzystniejsze warunki kredytowania, a sprzedawcy wyposażenia promocje dla osób odwiedzających targi.

Łódzkie Targi Nieruchomości & Budowa Domu

7-8 października 2023 r., EXPO ŁÓDŹ, Al. Politechniki 4

Cena biletu: 30 zł /osoba

E-bilet: wstęp bezpłatny można pobrać ze strony www.lodzkietargi.pl

Godziny otwarcia:

sobota: 10-17

niedziela: 10-16

Komentarze