Ponad 150 wystawców z Łodzi i okolic - tak zapowiada się wiosenna edycja Łódzkich Targów Nieruchomości & Budowa Domu, która rozpocznie się w weekend (4-5 marca) w hali Expo-Łódź.

Targi to dobra okazja do znalezienia mieszkania, ale również do porównania cen nieruchomości. Łódzkie Targi Nieruchomości & Budowa Domu to najważniejsza i największa impreza targowa, która skupia niemal wszystkie firmy z sektora branży nieruchomości, branży budowlanej (od kompleksowej budowy domu pod klucz) po branżę finansową i wyposażenia wnętrz. Oferta jest kierowana do wszystkich, którzy chcieliby zamieszkać w Łodzi i okolicach.

– Główną ideą jest pokazanie korzyści wynikających z kupna nieruchomości na rynku pierwotnym. Niepowtarzalna atmosfera, atrakcyjne ceny nieruchomości, edukacja na wysokim poziomie, doskonała i stale poprawiająca się komunikacja z wszystkimi miastami w Polsce to tylko niektóre powody, dla których wiele osób decyduje się kupić tu nieruchomość – mówią organizatorzy targów.

Mieszkania w Łodzi. Oferty deweloperów

Na wystawie będzie można zobaczyć inwestycje rynku pierwotnego, ale także znaleźć mieszkanie z rynku wtórnego. – Do targowej praktyki należy przygotowywanie przez niektórych wystawców promocyjnych ofert, obowiązujących podczas trwania imprezy. Zwiedzający oprócz oferty deweloperskiej będą mieli także możliwość poznania oferty firm budujących domy i zajmujących się wyposażeniem wnętrz. Uzupełnienie oferty deweloperskiej stanowią firmy z sektora finansowego – dodają organizatorzy.

Podczas imprezy będzie także można wziąć udział w ciekawych warsztatach. Specjaliści będą mówić o aktualnej sytuacji na rynku kredytów hipotecznych, feng shui czy przydomowych oczyszczalniach biologicznych ścieków.

Wstęp na targi mieszkaniowe

Expo-Łódź, al. Politechniki 4, Łódź

Cena biletu: 30 zł

Godziny otwarcia:

sobota: 10-17

niedziela: 10-16

Komentarze
A jeszcze lepiej - jedź tam gdzie Ci się podoba, rozejrzyj się szukając banera "sprzedam to mieszkanie bezpośrednio"
Słuchając pośredników i deweloperów można dowiedzieć się tylko tego że "taniej nie będzie"
już oceniałe(a)ś
3
1