Czym jest szukajradcy.pl?

Jest to darmowe narzędzie, łatwe w użyciu i oferuje sprawdzone, pewne informacje. Szukajradcy.pl to jedyna na polskim rynku wyszukiwarka certyfikowana przez Krajową Izbę Radców Prawnych. Wyszukiwarka zawiera wyłącznie nazwiska radców prawnych, którzy są aktywni zawodowo i mają uprawnienia do wykonywania zawodu, co zostało zapewnione dzięki weryfikacji tworzonych profili w rejestrze radców prawnych prowadzonym przez samorząd radcowski. Wyszukiwarka stanowi dla klientów znakomite źródło informacji przy poszukiwaniu zawodowego pełnomocnika. Każdy, kto potrzebuje profesjonalnego prawnika, może łatwo wyszukać właściwego specjalistę do swojej sprawy.

Jak to działa?

Bardzo prosto i intuicyjnie. W pierwszej kolejności radcy prawni tworzą swoje zawodowe profile – wizytówki. Za pomocą wyszukiwarki potencjalni klienci znajdują wizytówki radców prawnych, wpisując w odpowiednie okno słowa kluczowe, takie jak np. miejscowość czy specjalizacja. W wynikach wyszukiwania potencjalnemu klientowi wyświetlają się pasujące sylwetki radców prawnych.

Co zawiera wyszukiwarka?

Szukajradcy.pl to nie tylko baza danych kontaktowych. Radcy prawni w wizytówkach mogą informować o swoich danych kontaktowych, profilach w mediach społecznościowych, specjalizacji, charakterystyce wykonywania zawodu. Mogą oni także załączać linki do artykułów prawniczych czy nagrań, np. podcastów czy video. Dzięki temu każdy zainteresowany klient może odnaleźć wiarygodne, podstawowe informacje o interesujących go zagadnieniach prawnych, o możliwościach rozwiązań problemów prawnych oraz docelowo kontakt do autora artykułu – specjalisty.

Materiał promocyjny Krajowej Izby Radców Prawnych

Koniec materiału promocyjnego