Szukamy opowieści, które nas uwiodą. Bohaterów z krwi i kości. Takich, o jakich milczą podręczniki. Czekamy na Wasze zgłoszenia.

"Akademia Opowieści" to wielkie przedsięwzięcie. Organizujemy spotkania i warsztaty w kilkunastu polskich miastach, publikujemy artykuły w "Dużym Formacie", proponujemy Wam filmy i opowieści publikowane w specjalnym serwisie, jesteśmy obecni w mediach społecznościowych. I wszystko po to, żebyście dali się namówić do udziału w konkursie pt. „Najważniejszy człowiek w moim życiu”. Wasze prace zbieramy do północy 31 marca 2017 roku. Śpieszcie się, bo czasu zostało niewiele. Mamy nadzieję, że nagrody pieniężne będą dla Was dodatkową motywacją. I nagroda będzie miała wartość 5 tys. zł, II – 3 tys. zł, III – 2 tys. zł.

Czego szukamy? Opowieści, które nas uwiodą. Bohaterów z krwi i kości. Takich, o jakich milczą podręczniki. Może to właśnie najważniejszy człowiek w waszym życiu zasługuje na to, by poznała go cała Polska. I dzięki Wam znajdzie swoje miejsce w historii. Dajcie mu szansę.

Dwanaście najlepszych prac opublikujemy w specjalnym wydaniu "Dużego Formatu". W przygotowaniu publikacji gwarantujemy pomoc najlepszych redaktorów i reporterów „Dużego Formatu”.

Kończymy właśnie cykl warsztatów, nasi dziennikarze Mariusz Szczygieł, Michał Nogaś i Włodzimierz Nowak odwiedzili już 11 polskich miast. To były wyjątkowe spotkania, pełne świetnych rozmów z naszymi gośćmi - pisarkami, muzykami, artystami, ale też lekarzami czy działaczami lokalnego samorządu. Dziękujemy wszystkim gościom, którzy tłumnie przybywali na nasze spotkania. Relacje i filmy podsumowujące warsztaty znajdziecie w serwisie "Akademii".

Do "Akademii" powracamy w każdym wydaniu „Dużego Formatu”, a szczegółów i aktualnych informacji szukajcie w naszym specjalnym serwisie.

* Wyślij zgłoszenie do konkursu

* Zapoznaj się z REGULAMINEM KONKURSU

* Zobacz harmonogram naszych spotkań

* Oto odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

* Prace przyjmujemy do 31 marca 2017 roku.

Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem