Twoje dziecko potrzebuje pomocy z pracą domową, a Ty na samą myśl o matematycznych równaniach dostajesz dreszczy? Dzięki OneNote z usługi Office 365 żadna sytuacja, w której dziecko woła 'Mamo, tato, pomożesz...' nie będzie Ci straszna! OneNote zastąpi Twojemu dziecku korepetytora z matematyki. Wspólne odrabianie lekcji nigdy nie było prostsze i przyjemniejsze.

Więcej informacji TUTAJ
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Psze pana od tego momentu, kiedy już mamy równanie, to jest łatwo. Trudność to sprawia rozkminienie tekstu zadania i ułożenie tego równania.
już oceniałe(a)ś
5
0
Dajcie spokój z reklamą MS-Dolara. Można mieć kalkulator (programowany) czy Excela. Stare i znane sprawy. To są tylko narzędzia. Tyle, że one nikogo myślenia nie nauczą. Do tego wystarczy kartka papieru i ołówek, ale wtedy nauczyciel musiałby się wysilić zamiast katować dzieciarnię debilnymi słupkami z iksem.
już oceniałe(a)ś
3
0
A potem idziemy do banku po kredyt, ale bez łączności z chmurą, i pani z okienka (ona akurat chmurę ma obok) proponuje nam tymi słowy: "ok., obniżymy oprocentowanie o 12 punktów procentowych, ale dołożymy ubezpieczenie za 10 tyś zł. I co? I jesteśmy ugotowani: "A...", "e....", "y....".
już oceniałe(a)ś
0
0
`