Chcesz być na bieżąco? Zainstaluj najnowszą wersję aplikacji już dziś! Uważnie słuchamy Waszych opinii i staramy się jak najlepiej dostosować aplikację do Waszych potrzeb. Stopniowo i systematycznie dodajemy nowe funkcje, o które prosicie. Aby móc korzystać z wszystkich funkcjonalności, pamiętaj o aktualizacji aplikacji.

 Jak pobrać najnowszą wersję aplikacji? 

Jeśli jesteś użytkownikiem telefonu wspieranego przez system operacyjny Android lub iOS, wystarczy, że na swoim urządzeniu zainstalujesz aktualną wersję aplikacji.

Dla użytkowników Androida aplikacja dostępna jest do pobrania TUTAJ (dla urządzeń działających na systemach operacyjnych w wersji 5.0 i nowszych) 

Osoby korzystające z iOS mogą ją pobrać TUTAJ (dla urządzeń działających na systemach operacyjnych w wersji 11.0 i nowszych) 

Sprawdź, co zmieniło się w aplikacji! 

  • nr wersji iOS 4.6.4 Android 4.3.57. Na jedynce oznaczyliśmy wszystkie artykuły z sekcji "Żyć lepiej". Po dotknięciu palcem czerwonej etykiety przejdziesz bezpośrednio do sekcji "Żyć lepiej", w której znajdziesz jeszcze więcej ciekawych artykułów o dobrym życiu.Czerwona etykieta 'Żyć lepiej', nr wersji iOS 4.6.4 Android 4.3.57, mat. promocyjne
  • nr wersji iOS 4.5.4 (519), Android 4.3.58. Naprawiliśmy obsługę plebiscytów. Teraz możesz bez przeszkód oddawać swoje głosy również w aplikacji.Plebiscyty nr wersji iOS 4.5.4 (519), Android 4.3.58., mat. promocyjne
Komentarze
Po aktualizacji stracilem mozliwosc odsluchiwania artykulow. Do dupy z takimi "aktualizacjami" ktore obnizaja komfort.
już oceniałe(a)ś
0
0