Z kartą dużej rodziny taniej zrobimy zakupy, dostaniemy zniżki na różne usługi, mniej zapłacimy za bilety. Jak ją dostać? Podpowiadamy w środę 6 listopada w „Wyborczej”.

Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin, w których jest troje lub więcej dzieci. Rodzice, którym z tego powodu może być trudniej w codziennym życiu, mogą liczyć na rabaty i korzystne oferty zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. Posiadacze karty mają bowiem możliwość tańszego korzystania z oferty sklepów spożywczych, stacji benzynowych, banków czy różnego rodzaju atrakcji czy usług rekreacyjnych. To po prostu wsparcie dla budżetów wielodzietnych rodzin. W naszym informatorze podpowiadamy:

  • Dla kogo Karta Dużej Rodziny?
  • Jak zdobyć Kartę Dużej Rodziny?
  • Ile zapłacimy za wyrobienie Karty?

Kartę Dużej Rodziny honoruje już około 5,8 tys. partnerów w ponad 23 tys. punktów. To zarówno instytucje państwowe oraz firmy prywatne, które oferują wiele zniżek. Miejsca, które oferują zniżki, są oznaczone specjalnym znakiem: „Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny”. W jakich instytucjach możemy liczyć na zniżki? Jak skorzystać z ulgi?

 

Zniżki dla dużych rodzin , informator już w środę 6 listopada w „Wyborczej”

Komentarze