W rozmowie z Zuzanną Ziomecką opowiada o tym, co pomogło jej wejść na szczyt, jakich kompetencji szuka u swoich pracowników i czego nauczyły ją zawodowe porażki: W moim przypadku było tak, że gdy coś mi się nie udawało, szczegółowo to analizowałam, i to latami, w destrukcyjny sposób. Miałam do siebie pretensje i bardzo surowo się oceniałam. Z wiekiem się przestawiłam.
W dziale psychologia redakcja pisze o tym czy leniuchowanie to sztuka czy grzech, dr Renata Tomaszewska-Lipiec wyjaśnia, że odprężenie się to czasem najlepsze co możemy zrobić dla świata. Poza tym dr Maciej Kościelniak radzi kiedy zmienić zawód i krótki kurs niedoskonałości od Brene Brown.
O współczesnej mitologii i o tym jak kapitalizm wychowuje nasze dzieci rozmawiamy z drem Marcinem Napiórkowskim, radczyni prawna Katarzyna Przyborowska pisze o tym jak przestrzegać prawa będąc blogerem np. czy na L4 można blogować? Dorota Warakomska radzi jak się prezentować. Misiaczek, zdechła ryba i trzy całusy w policzek – witanie się wcale nie jest takie proste.
Czytelnicy dowiedzą się również, jak Patty McCord wymyśliła szczęśliwego Netflixa, po czym poznać, że cię nie lubią oraz jak przetrwać w seksistowskim miejscu pracy.
W numerze także:
Felietony
Kobieta z okładki: Agnieszka Hryniewicz –Bieniek
Psychologia
Praca
Nauka
Technologie
oraz
Nowy numer magazynu jest dostępny w punktach sprzedaży prasy do 28 sierpnia w cenie 11,99 zł.
Można go również pobrać w aplikacji „Wysokie Obcasy Extra", a także kupić na Kulturalnysklep.pl i – w formie cyfrowej – na Publio.pl.
„Wysokie Obcasy Praca" to pismo, które chce inspirować kobiety i pomagać im w realizacji wyznaczonych celów zawodowych, bez straty dla życia osobistego. Pierwsze numery zostały entuzjastycznie przyjęte zarówno przez ekspertów, jak i czytelników. Magazyn dostarcza praktycznych informacji o pracy, pasji, życiu, psychologii, nauce i technologiach. Jest odpowiedzią na potrzeby czytelniczek oraz trendy, jakie wyznacza rynek.
Wszystkie komentarze