Cukrzyca, reumatyzm, choroby serca...Sprawdź, dokąd pojechać na leczenie i rehabilitację.

Oddajemy w Państwa ręce wykaz wszystkich uzdrowisk w Polsce. Dla ułatwienia wyboru miejsca przygotowaliśmy tabelę z wykazem schorzeń leczonych w uzdrowiskach (na podstawie wykazu NFZ). Na rozkładówce tego wydania znajdziecie Państwo wszystkie uzdrowiska, które leczą konkretne schorzenia. Przygotowaliśmy również małą ściągę, zwłaszcza dla tych, którzy pierwszy raz wybierając się do sanatorium - co oznaczają konkretne terapie uzdrowiskowe oraz czego można się spodziewać podczas wybranych zabiegów.

Opis miejscowości uzdrowiskowych zamieściliśmy w porządku alfabetycznym, z wykazem atrakcji, także w okolicy (proszę pamiętać, że w miejscowościach uzdrowiskowych są liczne trasy spacerowe i rowerowe, można wypożyczyć rowery, spisem obiektów zarówno należących do firm uzdrowiskowych, jak i tych działających samodzielnie). Przy każdym z nich drukujemy numer telefonu i stronę internetową.  

Praktyczny poradnik "Sanatoria i uzdrowiska", już w środę 20 marca z "Wyborczą"

Komentarze
Dlaczego nie ma w internecie dodatków do Wyborczej ?Może np, za dodatkową opłatą.Teraz muszę kupić Wyborczą z dodatkiem ,żeby mieć dodatek a papierową Wyborczą na makulaturę.
już oceniałe(a)ś
1
0