W najbliższą sobotę, 24 czerwca br. będzie można kupić wyjątkowy numer "Gazety Wyborczej" ze specjalnym powiększonym wydaniem "Magazynu Świątecznego". To niespodzianka dla czytelników dziennika z okazji rozpoczynającego się lata.
 

Redaktorzy „Magazynu Świątecznego” przygotowali aż 52 strony tekstów doskonałych do lektury na początek wakacji, m.in. wywiad Bożeny Aksamit z Agatą Steczkowską, w którym odczarowane zostaną rodzinne tajemnice Steczkowskich, oraz rozmowa Doroty Wodeckiej z  prof. Ewą Łętowską o konstytucji.

W numerze czytelnicy znajdą także przewodnik, w którym redakcja podpowie, gdzie w Polsce można spotkać tego lata światowe gwiazdy kultury. Pisarz Wojciech Kuczok opowie o berlińczykach, którzy odrzucają lans i żyją tak, jak chcą, a ks. prof. Michał Heller wciągnie nas w rozważania o tym, czy wszechświat jest wieczny.

Nie zabraknie sportu - o fenomenie Roberta Lewandowskiego, który strzela gole jak nikt inny, opowie Radosław Leniarski. Czytelnicy dowiedzą się również, dlaczego dzieci powinny się nudzić i o czym najlepiej rozmawiać przy grillu.

Nie zabraknie też wyjątkowej krzyżówki na początek lata.

"Wyborcza na Początek Lata" w sobotę, 24 czerwca!

Komentarze