W ramach cyklu "Popcorn, czyli seriale i okolice" publikujemy najciekawsze naszym zdaniem doniesienia ze świata seriali, platform streamingowych i telewizji. Oto, co ostatnio przykuło naszą uwagę.

Legenda przechodzi na emeryturę

– Ciągle powtarzam, że odchodzę na emeryturę. Cóż, teraz mogę powiedzieć, że na nią przeszedłem – powiedział sir Michael Caine (rocznik 1933) w wywiadzie dla BBC Radio 4. Jego ostatnim filmem i ukoronowaniem trwającej 70 lat kariery jest „The Great Escaper", który premierę w Wielkiej Brytanii miał 6 października.

Caine powiedział w BBC, że początkowo nie planował przyjąć tej roli, bo ma już kłopoty ze zdrowiem, ale scenariusz był tak dobry, że zmienił zdanie. – Na rynku nie ma ciekawych scenariuszy dla ludzi w moim wieku – mówił jeszcze dwa lata temu. Teraz znowu zagrał główną rolę, a film zbiera świetne recenzje. To wspaniałe ukoronowanie kariery. – Nie wiem, co musiałbym zrobić, by to przebić – mówi 90-letni Caine.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.

Marcin Ręczmin poleca
Podobne artykuły
Więcej
    Komentarze
    Rozenek... Na litość boską, podstarzała, sztuczna i pusta lala. Jeśli w swoim programie będzie miała tyle do powiedzenia, co w swoich show ćwierćinteligentka Doda, również w 30% wypełniona silikonem i botoksem, to trzeba ogłosić w tym kraju śmierć telewizji jako takiej.
    już oceniałe(a)ś
    2
    0