Co dziś oglądamy? Przejrzeliśmy program TV na piątek, 19 czerwca i wybraliśmy najciekawsze propozycje. Polecamy premierę telewizyjną horroru "Zabawa w pochowanego", film biograficzny "Najlepszy" i komedię "Kosmiczni kowboje" w doborowej obsadzie.

Większość obostrzeń związanych z epidemią już zniesiono. Ale czy na pewno wszystko wróciło do normy? Wiele osób nadal najbezpieczniej czuje się w domu. Jeśli dzisiaj nie macie ochoty na spacer czy czytanie książki i zdecydowaliście się na oglądanie telewizji, nie musicie bezsensownie skakać po kanałach. By ułatwić wam życie, codziennie publikujemy przewodnik z naszymi rekomendacjami.

Polecamy komedię romantyczną Woody'ego Allena "O północy w Paryżu", intrygujący horror "Zabawa w pochowanego" z Samarą Weaving w roli głównej i kolejną część przygód Jamesa Bonda "Pozdrowienia z Rosji". A także znakomity melodramat z Marleną Dietrich i Carym Grantem "Blond Venus" i biografię triatlonisty Jerzego Górskiego. Dzieciom proponujemy drugą część przebojowej animacji "Iniemamocni".

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. 
 
Łukasz Grzymisławski poleca
Podobne artykuły
Więcej
    Komentarze