Korespondencja z Brukseli
Pakt migracyjno-azylowy składa się z projektów pięciu unijnych rozporządzeń (plus kilku niewiążących zaleceń), które Komisja Europejska przedłożyła w 2020 roku. Ten pakiet reform będzie mógł zostać przyjęty wyłącznie po wynegocjowaniu kompromisowej wersji między Parlamentem Europejskim (od dawna ma swe stanowisko negocjacyjne) oraz – złożoną z przedstawicieli rządów 27 państw Unii – Radą UE, która w środę przyjęła swe stanowisko co do ostatniego elementu paktu. To rozporządzenie o sytuacjach kryzysowych (w migracji). Tym samym Rada UE jest już gotowa do rokowań z europosłami.
Materiał promocyjny
Materiał promocyjny
Wszystkie komentarze
To Polska będzie musiała przyjąć te kilkaset tysięcy "legalnych" migrantów, którym pisowscy złodzieje sprzedawali polskie wizy po 5000 dolarów. Najlepiej odesłać ich prosto do becinych Brzeszcz.
Dobrze powiedziane.
Wprawdzie pisiory nie przepadają za przybyszami z Afryki i Azji, zwłaszcza muzułmanami, ale jak dadzą do ręki 5000 USD, to przeboleją i zapomną o tym, a także, że "Różnego rodzaju pasożyty, pierwotniaki, które nie są groźne w organizmach tych ludzi, mogą tutaj być groźne". 5000 USD dezynfekuje "tych ludzi".
Najlepiej przerzucić tam " naszych " zahartowanych " w push backach . Oni NGO-osom pokażą jak to się załatwią . 8*
boat people
Europa to upadające mocarstwo
Trudno do końca naśladować Australię, bo jednak są dość daleko od innych lądów. Ale pomysł na lokowanie nielegałów z dala od własnego terytorium popieram.