Opłacalność, różnorodność, stabilność i bezpieczeństwo to składniki zdrowego informacyjnego ekosystemu. Ile mediów na całym świecie może pochwalić się tymi przymiotami? W jakim stopniu są udziałem specjalistów, organizacji medialnych i całej branży? Czy w ogóle w obecnych czasach powszechnego niepokoju, zawirowań gospodarczych i niepewności jutra próba sprostania tym wymaganiom nie jest czystym szaleństwem?
3 maja obchodzony jest Światowy Dzień Wolności Prasy. W tym czasie media zmagają się z zagrożeniami zarówno długo-, jak i krótkoterminowymi. Pandemia COVID-19 tylko spotęgowała wyzwania, z którymi właściciele mediów, redaktorzy i dziennikarze musieli się mierzyć już wcześniej. Paradoksem tej kurczącej się z dnia na dzień branży jest fakt, że największym i najbardziej nieuniknionym kosztem jej znikania są same treści, które przecież ją definiują.
Materiał promocyjny
Materiał promocyjny
Materiał promocyjny
Wszystkie komentarze
Dla amerykanskiej plutokracji tez, cwiercglowku.
Doprawdy. Ja mam raczej wrażenie, że media podbijają sobie dochody publikując liczne panikarskie materiały na temat epidemii. Nikt poza politykami nie zrobił tyle złego strasząc ludzi i przekonując ich, że muszą się podporządkować zamordystycznym restrykcjom. Pamiętam artykuły szczujące na Szwecję, głupkowate materiały telewizyjne z wrzeszczącymi dziennikarzami i jakiegoś głupca, który biegał z mikrofonem za rowerzystami i dopytawał czemu mają źle założone maski. Głosy rozsądku i opamiętania giną w powodzi paniki i histerii. To wasza wina redaktorzy!
Masz całkowitą rację. Pandemią ukazała słabość mediów, wiecznie goniących za sensacją. Gdyby nie media, ludzie nie wpadliby w panikę, domagając się, by ich władza wzięła za mordę.
Pomysł rodem z Ministerstwa Prawdy.
.
A tym, ktorzy oczekuja po prostu rzetelnych informacji zostaje Reuters?
Czy jest jeszcze jakis inne dobre miejsce.....?
Reuters?
Ha ha ha ha ha ha ha ha !!!
Umiales sie.
No dobrze. Smiech to zdrowie
Wrzucaj swojej propozycje