Kto zostanie nowym rzecznikiem praw dziecka? - Zostałem wytypowany przez młodych, m.in. przez Sejm Dzieci i Młodzieży, damy i kawalerowie Orderu Uśmiechu - potwierdza prof. Marek Konopczyński, pedagog resocjalizacyjny. - Jestem gotowy służyć odbudowie tej instytucji. O wyborze zdecydują politycy - dodał. Jego kandydaturę wspierają też inne organizacje, m.in. Mamy Głos czy Nie Będziesz Szła Sama.
"Prof. Marek Konopczyński jest człowiekiem wrażliwym i zdeterminowanym w walce o prawa dziecka. Niejednokrotnie pokazał swój upór i odwagę w podejmowaniu aktywności na rzecz dzieci i młodzieży. Wielokrotnie reprezentował sprawy dzieci i młodzieży przed komisjami Sejmu i Senatu" - napisali członkowie Międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiechu w liście do marszałka Sejmu.
Materiał promocyjny
Materiał promocyjny
Wszystkie komentarze
czarnek ministrem edukacji.
pawłowicz sędzią najwyższego Trybunału.
itd.
Czy tylko ja mam wrażenie, że kaczyński swoimi decyzjami kadrowymi konsekwentnie ranił i upokarzał Polaków?
zemsta, ale dlaczego na całym narodzie ? prawie ...
Za nienawiść do Polski i Polaków.
On powinien się nazywać Kał-Czyński.
Można dodać: Glapiński szefem NBP, Ziobro prokuratorem generalnym, Kurski długoletnim szefem TVP i co najgorsze Duda prezydentem
Zasady polityki kadrowej Jarosława Kaczyńskiego są adaptacją zasad stosowanych przez bossów organizacji mafijnych.
Trudna sprawa w tym skatoliczałym kraju.
Dlatego ten teoretyk profesor na pewno nie. Tylko ten wskazany przez przez niezależne organizacje, z realnym doświadzceniem.
"czy nie ma brata biskupa"? A co ma do tego brat biskup? Rozumiem, że jak kobieta to już może mieć brata biskupa? Bo posiadanie jajników kasuje konieczność nieposiadania brata biskupa? Pogięło Cię?
Nie czepiaj się szczegółów, chodzi ogólnie o środowisko rzecznika.
żodyn tela niy łuczynił dlo dziecków, co Owsiak... Jorg by sie sprawdził na 100%
Dzięki za przypomnienie, bo pomimo faktu że staram się funkcjonować w sposób przyzwoity, to samo słowo jakby zagubiło się w dziurze Pisowskiego szamba
oraz bez żadnych, absolutnie ŻADNYCH związków z klerem!!!!
RPD musi być osoba wybrana przez KO nie polecona przez"niedorzecznika" i pisiorków.
Jest to niezwykle ważna funkcja i osoba na to stanowisko musi być wszechstronnie prześwietlona. Musi lubić i rozumieć dzieci, być empatyczna.
Rozpowszechniasz bzdury. Był bliskim współpracownikiem wcześniejszego RPD Marka Michalaka a nie aktualnego PiSowskiego Pawlaka!! Popierają go m.in. Matyna Wojciechowska, Nie będziesz szła sama itd
Jesteś trollem pisowskim, czy nie umiesz czytać ze zrozumieniem ? Konopczyńskiego rekomendują ludzie i instytucje godne zaufania. A nie Pawlak.
Sam jesteś przedpotopowy.
Konopczyński jest o 7 lat młodszy od Kaczyńskiego i o rok starszy od Tuska. Wiek nie określa jednoznacznie poglądów, tylko zwiększa prawdopodobieństwo konserwatyzmu.