W lutym w Afrykę Zachodnią uderzyła fala intensywnych, wilgotnych upałów z temperaturami, które normalnie występują w tym regionie dopiero w marcu lub kwietniu. Największe upały miały miejsce w dniach 11-15 lutego, a termometry pokazywały wtedy regularnie ponad 40 stopni Celsjusza.
W Nigerii lekarze raportowali wzrost liczby pacjentów zgłaszających się z powodu dolegliwości związanych z upałami, ludzie skarżyli się na zły sen z powodu gorących nocy.
Materiał promocyjny
Materiał promocyjny
Materiał promocyjny
Wszystkie komentarze
Nieważne ile zer do siebie dodasz, to na końcu i tak otrzymasz zero jako wynik. Liczba Afrykanów ma niewielki wpływ na zmiany klimatu, bo ludzie ci nic nie mają i nic nie konsumują. Jeden Amerykanin zużywa tyle CO2, co dwóch Europejczyków, a jeden Europejczyk tyle, co cała wioska w Afryce.
Syberia jest pusta, mokra i w miarę chłodna
Chiny i Indie do kupy mają 13 mln km kw - a mieszczą się tam 3 miliardy ludzi
Syberia ma 12.7 mln km kw - a żyje tam mniej ludzi, niż w Polsce
Cała Afryka się zmieści - i jeszcze zostanie trochę miejsca :)
Zapraszamy do Europy, pomieścimy się!
Europa potrzebuje migrantów!