Jego ślady znaleziono w 1885 z 2310 próbek pochodzących od osób reprezentatywnych dla amerykańskiego społeczeństwa. Około jednej trzeciej to niepełnoletni, co zdaniem specjalistów może niepokoić podwójnie.
Chociaż efekty zdrowotne tak powszechnej obecności glifosatu w próbkach moczu nie są określone, to dzieci są bardziej narażone na wszelkie zanieczyszczenia z uwagi na niższą masę ciała. Mają też więcej czasu na ewentualne zachorowanie na choroby o długim okresie inkubacji.
Materiał promocyjny
Materiał promocyjny
Wszystkie komentarze
Rozkładają go bakterie, chemicznie jest odporny. W ciele człowieka nie jest metabolizowany, a jedynie wydalany z moczem w stanie niezmienionym.
Jaka jest alternatywa? Miliardy ludzi powołują do życia kolejne miliardy, żyjemy coraz dłużej, pokarmu potrzeba coraz więcej, rolnicy chcą zarabiać, konsumenci chcą kupować tanio, ingerujemy coraz śmielej w naturę. Na ręce producentom należy patrzeć, ale nie unikniemy skutków ubocznych. Tego pociągu nie da się już zatrzymać, może się jedynie wykoleić.
Dostałabys 1mln papiera i bylabys cicho.
Tak to dziala.
Zawsze tak dzialalo.
Siano jest na 1 miejscu.
Myślę, że zdecydowana większość nie zrozumiała tego wpisu. Podobnie jak całej sprawy.
No, no, ciekawe że w innnych sprawach zdanie WHO jest świetością a może jednak w kwestiach koncernów farmaceutycznych też wypadałoby zaświecić czerwoną lampkę?!
A jakby nie pryskal to by nie dostal? Skad wiesz? Rak w przelyku to najczesciej och papierochow i gorzaly...
tysiąckrotna różnica
to wyborcza.
liczby, procenty, miana - to ich przerasta, niechlujstwo przy przepisywaniu, a potem brak wiedzy aby wylapac nawet grube bledy na stronie.
mozw nad przecinkami sa w stanie zapanowac
ale za to jaki wspanialy nowy uklad strony